Demir Ticaret Mutfak

Firma Hakkında

Demir Ticaret Restaurant Bar Cafe 2.El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

 

Demir Ticaret olarak sizlere restoran lokanta endüstriyel mutfak malzemeleri, 2el restoran kafe lokanta masa sandalye, endüstriyel mutfak ekipmanları alımı, 2el pastane cafe ekipmanları alımı satımı, 2el lokanta restoran ekipmanları, 2el lokanta mutfak malzemeleri, endüstriyel otel malzemeleri satımı, 2el cafe malzemeleri masa sandalye alımı, 2el restaurant mutfak ekipmanları, lokanta restoran kafe malzemesi alım satımı, ikinci el lokanta malzemeleri alanlar, spot restaurant malzemeleri, devren satılık lokanta malzemeleri, bar kafe restoran otel lokanta mutfak malzemeleri, 2 el lokanta malzemeleri alan yerler, 2el lokanta malzemesi satanlar, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, komple lokanta malzemeleri, endüstriyel mutfak ekipmanları satılık, 2el lokanta masa alanlar ankara, gibi bir çok 2. el eşya ürünün satışını yapmaktayız.

 

Ankara'da faaliyetini sürdürmekte olan firmamız aynı zamanda sizlere endüstriyel mutfak ekipmanları, endüstriyel otel malzemeleri, pastane malzemeleri, mutfak ekipmanları, endüstriyel mutfak malzemesi fiyatları, ikinci el lokanta malzemeleri alanlar, lokanta malzemesi satanlar, lokanta malzemeleri, 2el lokanta malzemeleri, 2ci el lokanta malzemeleri, ikinci el lokanta malzemeleri, 2el restoran malzemesi alanlar, 2el restoran malzemesi, 2el lokanta malzemesi fiyatları, 2el lokanta malzemeleri alım satım, 2el lokanta malzemeleri fiyatları, 2el restoran malzemeleri fiyatları, lokanta malzemeleri masa sandalye, cafe malzemeleri, bar ekipmanları, 2el cafe malzemeleri alımı, 2el restaurant malzemeleri fiyatları, 2el cafe malzemeleri masa sandalye, 2el cafe malzemeleri satanlar, 2el cafe sahibinden, malzemeler gibi bir çok 2. el eşya ürünleri de çok avantajlı fiyatlarla sizlere sunmakta.


Bizimle iletişime geçerek sizde restoran lokanta endüstriyel mutfak malzemeleri, 2el restoran kafe lokanta masa sandalye, endüstriyel mutfak ekipmanları alımı, 2el pastane cafe ekipmanları alımı satımı, 2el lokanta restoran ekipmanları, 2el lokanta mutfak malzemeleri, endüstriyel otel malzemeleri satımı, 2el cafe malzemeleri masa sandalye alımı, 2el restaurant mutfak ekipmanları, lokanta restoran kafe malzemesi alım satımı, ikinci el lokanta malzemeleri alanlar, spot restaurant malzemeleri, devren satılık lokanta malzemeleri, bar kafe restoran otel lokanta mutfak malzemeleri, 2 el lokanta malzemeleri alan yerler, 2el lokanta malzemesi satanlar, ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları, komple lokanta malzemeleri, endüstriyel mutfak ekipmanları satılık, 2el lokanta masa alımı gibi bir çok ürün hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sayfanın en alt kısmında bulunan iletişim seçenekleriyle bize ulaşabilirsiniz.

 

 21/05/2021

 

Harita

Hizmetlerimiz

TÜM 2.EL ENDÜSTRİYEL MUTFAK EKİPMAN VE MALZEMELERİNİZİ DEĞERİNDEN SATIN ALIYORUZ

İnsanlar hayatlarını kolaylaştıracak eşyalara ihtiyaç duyarlar. Çok beğenilerek alınan eşyalar bir süre sonra fazlalık olabilir ve sağlam olmasına rağmen evde veya iş yerlerinde göze batmaya başlarlar. Sizin gözünüze batan, ihtiyacınızı karşılamayan bu eşyaları ikinci el olarak elden çıkarmak isteyebilirsiniz

Neler Alıyoruz?

 

İkinci el ürünlerde bain marieler, elektrikli bain marieler, gazlı bain marieler, çalışma tezgahları, taflar ve dolaplar, endüstriyel açık büfe ekipmanları, chafing dish, endüstriyel buz kovaları, endüstriyel çöp kovaları ve konteyner, endüstriyel mutfak ekipmanları endüstriyel dondurma makası, endüstriyel ekmek ve kek kalıpları, endüstriyel fırçalar, endüstriyel hamur kesiciler, endüstriyel kalbur ve elekler, endüstriyel karıştırma kapları, endüstriyel kepçeler, endüstriyel kevgirler, endüstriyel kurabiye kesici, endüstriyel külahlar, endüstriyel küvetler, endüstriyel maşalar, endüstriyel oklava ve merdaneler, endüstriyel ölçü kapları ve kaşığı, endüstriyel parizyen kaşığı, endüstriyel rendeler, endüstriyel satırlar, endüstriyel sebze soyacakları, endüstriyel spatulalar, endüstriyel su ve meşrubat bardağı, endüstriyel süzgeçler, endüstriyel şapşak, endüstriyel şişe ve konserve açacakları, endüstriyel yemek taşıma kapları, endüstriyel su sebilleri, endüstriyel taşıma arabaları, endüstriyel tencere tava tepsi, endüstriyel kaynatma tencereleri, endüstriyel pizza tavası, endüstriyel tavalar, gibi bir çok ürünün alım ve satımını yapmaktayız.

Aynı zamanda endüstriyel tencereler, endüstriyel tepsiler, endüstriyel yıkama makinleri, endüstriyel bardak yıkama makineleri, endüstriyel bulaşık makinesi basketleri, endüstriyel fırınlar, endüstriyel mikrodalga fırınlar, endüstriyel unox fırınlar, konveksiyonlu fırınlar, endüstriyel ocaklar elektrikli kuzineler, endüstriyel elektrikli ocaklar, endüstriyel gazlı kuzineler, endüstriyel gazlı ocaklar, endüstriyel i̇ndüksiyonlu ocaklar, endüstriyel yer ocakları, hazırlama makineleri, döner bıçakları, döner ocakları, endüstriyel balık pulu temizleyici, endüstriyel bıçak ve bıçak dolapları, endüstriyel blender, endüstriyel buzlu i̇çecek makineleri, endüstriyel çay makineleri, endüstriyel çorba makineleri, endüstriyel dondurma kabı, endüstriyel dondurma ve yoğurt yapma makineleri, endüstriyel fritözler, endüstriyel izgaralar, endüstriyel kaçerola, endüstriyel kahve makineleri, gibi bir çok ürününde toptan alım ve satımınıda yapmaktayız.

Tüm bunlara ek olarak endüstriyel krema pompaları ve huniler, endüstriyel meyve sıkacağı, endüstriyel mısır patlatma makinesi, endüstriyel midye çıkarıcı, endüstriyel mikserler, endüstriyel patates dinlendirme üniteleri, endüstriyel su isıtıcılar, endüstriyel su otomatları, endüstriyel terazi, endüstriyel tost makinaları, endüstriyel tulumba kalıbı, endüstriyel waffle makineleri, endüstriyel yumurta dilimleyiciler, hamur açma makinesi, hamur yoğurma makineleri, köfte ve hamburger şekillendirme makineleri, krep yapma makinesi, mısır haşlama kazanları, patates dilimleyici, pleyt isıtıcılar profesyonel dilimleme makinesi, püre makineleri, sebze doğrama makinesi, sebze yıkama makineleri süt otomatları, şerbet ve ayran makineleri, soğutucular endüstriyel buz makineleri, endüstriyel depo tipi buzdolapları, sosluk ve sosislikler, gibi bir çok ürünü de sizlere en avantajlı fiyatlarla sunmaktayız.

 

Lokanta Restaurant Ekipmanları

Yeni ve daha az maliyetli bir lokanta veya restaurant kurmayı planlıyorsanız sizlere sunmuş olduğumuz ürünlere göz atabilirsiniz. Bunlara örnek olarak; 2 el cafe malzemeleri, 2 el cafe malzemeleri ankara, 2 el cafe malzemesi alanlar, 2 el endüstriyel mutfak malzemeleri, cafe malzemesi alanlar, endüstriyel malzeme alanlar, ikinci el lokanta malzemeleri, ikinci el lokma makinesi alanlar, ikinci el cafe malzemeleri alanlar, ikinci el endüstriyel malzemeleri alanlar, ikinci el endüstriyel mutfak, ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alanlar, ikinci el lokanta malzemeleri, ikinci el lokanta malzemeleri alanlar, ikinci el mutfak malzemesi alanlar, itfaiye meydanı endüstriyel mutfak alan yerler, lokanta malzemeleri alan yerler, lokanta malzemeleri alanlar, gibi bir çok ürün örnek olarak gösterilebilir. 

 

Market ve Bakkal Ekipmanları

Daha az maliyetli bir market veya bakkal kurmayı düşünüyorsanız sizlere sunmuş olduğumuz ürünleri inceleyebilirsiniz. Bu ürünlere örnek olarak; metal market arabası 2. el, ankara 2. el market malzemeleri, ikinci el market raf malzemeleri, market ekipmanları ikinci el, ankara market bakkal malzemeleri spot, ikinci el market malzemeleri alanlar, market ekipmanları toptan ikinci el ankara, ikinci el satılık market malzemeleri, market malzemeleri sahibinden, ikinci el satılık market ekipmanları, ikinci el sepet arabası, ikinci el market arabası, ikinci el market rafları fiyatları, ikinci el market terazisi, ikinci el market rafları ankara, gibi bir çok ürün örnek olarak gösterilebilir. Daha detaylı bilgi almak için sayfanın alt kısmında bulunan iletişim seçenekleriyle bize ulaşabilirsiniz.

Mağazamızdan Kareler

Kasap Ekipmanları

Yeni ve daha az masraflı bir kasap dükkanı açmanıza yönelik sizlere ikinci el kasap ekipmanları fiyat, ikinci el kasap malzemeleri fiyatları, kasap bıçakları ekipmanları, kasap yardımcı malzemeleri, ikinci el satır çeşitleri ankara, ikinci el kıyma makineleri fiyatları, et çekme makinası ikinci el, ikinci el kasap soğutma dolabı, saklama endüstri ekipmanları ankara, ikinci el profesyonel kasap ekipmanları, ikinci el kasap aletleri fiyatları, ikinci el kasap aletleri çeşitleri modelleri, ikinci el kasap malzemeleri sahibinden, ikinci ikinci el kasap malzemesi alanlar, gibi bir çok ürünü satışa sunmaktayız. Alt kısımda bulunan iletişim seçenekleri ile bu ürünler hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

İkinci El Pastane Malzemesi Alanlar

İnsanlar hayatlarını daha kolay hale getirecek eşyalara ihtiyaç duyarlar. Çok beğenilerek alınan eşyalar bir süre sonra size yük olarak geri dönebilir ve sağlam olmasına rağmen evde veya iş yerlerinde göze batmaya başlarlar. Sizin gözünüze batan, ihtiyacınızı karşılamayan bu eşyaları ikinci el olarak elden çıkarmak isteyebilirsiniz. Bunun için hizmet veren yerler genellikle sizden aldığı ikinci el eşyaları öğrencilere, bekar insanlara vs satarlar. İkinci el eşyalarınızı satın alan yerler bu eşyaların değerini bilir ve bu alışveriş size nakit olarak döner. İkinci el eşya çoğu zaman hayat kurtarıcı olabilir. Örneğin bir pastane açacaksanız ikinci el pastane malzemeleri alanlar size bu durumun maliyeti çok düşürdüğünü söyleyecektir.

 

İkinci El Masa Sandalye Alanlar

Kurmuş olduğunuz iş yerinizi kapattığınızda veya elinizde var olan fazla eşyalarınız var ise ikinci el ürün alan firmamız ile değerlendirebilirsiniz. Kapattığınız iş yerinizde var olan masa ve sandalyeleri değerlendirmek ve nakit paraya dönüştürmek istiyorsanız ikinci el masa sandalye alanlar aracılığı ile değerlendirebilirsiniz. İkinci el masa sandalye alan firmamız eşyalarınızın bulunduğu adrese gelerek incelemekte ve daha sonra değerinde ödemesini nakit olarak gerçekleştirdikten sonra ürünlerinizi almaktadır.


İkinci el masa sandalye alanlar genellikle bu ürünleri üzerine az bir fark koyarak farklı ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktadır. Kullanmadığınız masa ve sandalyeleri kapattığınız iş yerinde bırakmak, sokağa bırakmak veya ücretsiz olarak bir yere vermek istemiyorsanız ikinci el masa sandalye alımı yapmakta olan firmamıza teslim edebilirsiniz.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alanlar

Yeni bir iş açılışında en çok masraf demirbaşlar için yapılır. Demirbaş alımlarını daha ekonomik yapmak isteyenler için neredeyse sıfır sayılabilecek ve garanti süresi henüz bitmemiş olan ikinci el demirbaş bulmaları mümkün. Böylece demirbaş için ayırdıkları bütçeden ekonomi yaparak, işin ilerlemesi ve büyümesi konusunda ek yatırım alanı açmış olurlar.

Ticaret hayatında her sektörde olduğu gibi başarı da başarısızlık da söz konusu. Bu sebeple bazen büyük hayaller kurarak başladığımız işler planladığımız gibi gitmeyebilir ve zarar etmemek için sonlandırmamız gerekebilir. Bu durumda yeni almış olduğumuz ve doğru düzgün kullanmadığımız ve hatta belki de garantisi halen devam eden demirbaş ürünlerimizi zarar etmeden satışa sunabiliriz 

Firma İle İletişime Geçin