Meviza Tandır Ekmeği Tandır Böreği ve Kahvaltı Salonu

Firma Hakkında

Meviza Tandır Ekmeği Tandır Böreği ve Kahvaltı Salonu olarak Konya’da hizmet vermeye başlayan işletmemiz sizin ve sevdiklerinizin en beğendiği mekanlardan birisi olmak için geliyor. Kahvaltı salonumuzda çeşit çeşit kahvaltılıklarla birlikte tandırdan yeni çıkmış dumanı üzerinde tandır ekmeği ve tandır börekleri ile damaklarınız şenlenecek ve güne bomba gibi başlayacaksınız. İşletmemiz tandır ekmeği, tandır böreği, tandır lavaşı, tost çeşitleri, döner çeşitleri ve açık büfe serpme kahvaltı hizmetleri sunmaktadır.

Meviza Tandır Ekmeği Tandır Böreği ve Kahvaltı Salonu olarak tandır ekmeği ile ilgili tandır ekmeği, fırında tandır ekmeği, tandır ekmeği satışı, tandır ekmeği fırını, tandır ekmeği konya gibi hizmetler vermekteyiz. Bu hizmetlerimize ek olarak tandır böreği ile ilgili konya tandır böreği yapan yerler, fırında tandır böreği, patatesli tandır böreği, tandir boregi fiyati, peynirli tandır böreği, çubuk tandır böreği tarifi, kolay tandır böreği, tandır böreği nerede yenir, el açması tandır böreği, kıymalı tandır böreği gibi hizmetler sunmaktayız.

Tandır ekmeği ve tandır böreğine ek olarak tandırda lavaş hizmeti de sunan kahvaltı salonumuz tandırda lavaş ekmeği, tandır lavaş, tandır lavaş ekmeği tarifi, tandır lavaş sipariş, dürüm lavaşı fiyatları, tantuni lavaşı nereden alınır, tandır lavaş fiyatları gibi hizmetleri ile de müşterilerimize hak ettikleri lezzeti en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Kahvaltı salonumuz hafta içi ve hafta sonu tüm günler açık olmakla birlikte konya kahvaltı mekanları, konyada kahvaltı yapılacak en iyi 5 yer, konya kahvaltı yerleri meram, konya serpme kahvaltı meram, konya bosna kahvaltı, konya karatay kahvaltı mekanları, konya meram kahvaltı, gözleme ve kahvaltı evi, kahvaltı evi konya, tantuni lavaşı nereden alınır gibi bir çok hizmeti misafirlerimize sunmaktayız.

Ayrıca Konya’nın en iyi kahvaltı mekanlarından birisi olan işletmemiz konya van kahvaltısı fiyatları, kahvaltı evi konya, selçuklu'daki en iyi kahvaltı, konya'daki en iyi kahvaltı, konya'da kahvaltı yapılacak en iyi 5 yer, konya kahvaltı mekanları, konya'daki en iyi kahvaltı, konya'da kahvaltı nerede yapılır, konya'da kahvaltı yapılacak mekan önerisi, konya serpme kahvaltı meram, konya karatay kahvaltı mekanları, konya bosna kahvaltı, serpme köy kahvaltısı, bosna kahvalti yerleri, konya yazır kahvaltı mekanları, selçuklu kahvaltı mekanları gibi konularda da hizmet vermektedir.

Kahvaltı haricinde vakti az olup lezzetli yiyeceklerle karnını doyurmak isteyen müşterilerimize Konya’nın en iyi tostlarını ve dönerlerini de yapmaktayız. Tüm tost çeşitlerini en hızlı, en hesaplı ve en lezzetli şekilde yapan işletmemiz konya en iyi tost, meşhur tostçu konya, konyada en iyi tostcu, ünlü tostçu konya, tost çeşitleri nelerdir, en iyi tostçular konya, en iyi tost nerede yenir, ayvalık tostu nerede yenir, yumurtalı tost çeşitleri, meşhur atom tost, bazlama tost çeşitleri, peynirli tost çeşitleri, domatesli biberli beyaz peynirli tost, karışık tost çeşitleri gibi bir çok konuda misafirlerimizin beğenisini kazanmaktadır.

Kayıt Tarihi: 02.01.2019

Harita

Ürünlerimiz

Firma İle İletişime Geçin