Nira Buz Lazer Epilasyon Güzellik Merkezi Konya

Firma Hakkında

Nira Buz Lazer Epilasyon Güzellik Merkezi olarak görünüşüne önem veren herkese kişisel bakım, estetik görünüm ve makyaj gibi konularda hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz içerisinde güzellik salonlarının verdiği hizmetlerin tümü yer almakla birlikte Türkiye'de dahi bir çok güzellik salonunda olmayan hizmetleri uzman ekibimiz ile vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz içerisinde en çok rağbet gören buz lazer uygulamalarımızdır.

Buz lazer epilasyon diğer epilasyon yöntemlerine göre çok daha sağlıklı ve kullanışlı bir epilasyon yöntemidir. Özellikle ince kılları da gidermesi ile diğer tüm epilasyon yöntemlerinden çok daha etkili ve avantajlıdır. Buz lazer yöntemi ile yapılan epilasyonlarda hiç bir şekilde acı ve ağrı hissedilmez. Dört mevsim kullanılabilir. Gözenekleri asla tıkamadığı için herhangi bir iz bırakmadan pürüzsüz bir cilde kavuşmanızı sağlar.

Buz lazer tekniğinden sonra en çok talep edilen hizmetlerimiz arasında tüm vücut ağda uygulamalarımız yer almaktadır. Özellikle diğer güzellik salonlarından daha avantajlı fiyatları ve uzman ekibimiz ile profesyonel bir şekilde yapılan tüm vücut ağda uzun süreli olması ve daha az can acıtması sayesinde müşterilerimiz tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Tüm vücut ağda ve sir ağda uygulamalarımız ile müşterilerimiz son derece memnun bir şekilde salonumuzdan ayrılmakta ve çevresine bizi tavsiye etmektedir.

Manikür ve pedikür hizmetlerimiz ile de gerek kadınlara gerek erkeklere güzel görünen tırnaklara sahip olmaları için yardımcı olmaktayız. Batık tırnak, tırnak eti gibi problemler yaşayan müşterilerimize yaptığımız manikür ve pedikür hizmetleri ile hem bu problemlerini gidermekte hem de bakımlı el ve ayak tırnakları ile dış görünüşlerine estetik katmaktayız. Manükür ve pedikür hizmetlerimize ek olarak kadın müşterilerimize protez tırnak uygulamaları ile de hizmet vermekteyiz.

Bir çok güzellik salonunda bulunmayan ancak bizim verdiğimiz hizmetlerden bir diğeri ise dövme silme işlemidir. Kalıcı dövme yaptırmış ancak daha sonra çeşitli sebeplerle bu dövmelerinden kurtulmak isteyen kişilere lazer tekniği ile dövme silme işlemi yapmaktayız. Bu teknik sayesinde kalıcı dövmelerinizden kurtulmak çok daha az acısız ve ağrısız bir şekilde olmaktadır. Kalıcı dövme silme işlemi dövmecilerdeki dövme silme işlemi gibi göz korkutucu ve acı verici şekilde değil daha acısız ve ağrısız şekilde yapılmaktadır. Üstelik hiç bir şekilde eski dövmeden iz bırakmadan ve dövmenin varlığına dair deride hasara yol açmadan yapılmaktadır.

 

Kayıt Tarihi: 15.12.2018

Harita

Güzellik Merkezi Hizmetlerimiz

Kadın ve erkeklerin sıklıkla müracaat ettiği bir diğer hizmetimiz ise kaş yapımıdır. Kadınlar daha estetik kaşlara sahip olmak için erkekler ise tek kaş problemi gibi problemleri bulunduğu için güzellik merkezimize başvurmakta ve kaşlarını daha estetik bir görünüme kavuşturmaktadır. Kaş yapımı işlemi mikrobloading ve kıl tekniği ile kaş yapımı hizmetleri vermekteyiz. Kaş yapımı işlemi sıfırdan kaş yapımı ya da kaş düzeltme işlemleri olarak farklılık gösterebilmektedir. Bu kişinin kaş yapısına ve istediği kaş modeline göre karar verilebilecek bir tercihtir. Üstelik kaş yapımı hizmetimiz içerisinde 21 gün sonra ücretsiz rotüş işlemini de yapmaktayız.

Kaş yapımı işlemlerinde tamamen doğal kök boya kullanmaktayız. Bu sayede herhangi bir alerjik reaksiyonla karşılaşmamakta ve cilde zarar vermemekteyiz. Üstelik bu kök boya diğer boyalara göre çok daha kalıcı ve zararsızdır. Altın oran ile estetik görünümün en üst noktasına ulaşan kaşlarınız sayesinde dış görünüşünüz başkalarını kendinize hayran bırakacak. Mikroblading ve kıl tekniği kullanarak altın oran ile yapılan kaşlar güzellik ve estetik kavramını yeniden tanımlamakta ve görenleri kendisine hayran bırakmaktadır.

Bir diğer hizmetimiz ise lipliner yani dudak kontür işlemidir. Bu işlem sayesinde her gün ruj sürme ve kalem çekme derdinden kurtularak 2 yıl boyunca dudaklarınız rujlu gibi görünecektir. 2 yıl boyunca ruj sürme derdi olmadan dudaklarınız harika görünüme kavuşacaktır. Bir diğer hizmetimiz ise kalıcı makyajdır. Kalıcı makyaj uygulamamız ile çok uzun bir süre boyunca makyaj yapma derdiniz olmadan gece gündüz harika görünüme sahip olarak dış görünüşünüzü koruyacak ve başkalarını kendinize hayran bırakacaksınız.

Hizmetlerimiz içerisinde bizi diğer güzellik merkezlerinden ayıran ve Konya'nın en iyi güzellik salonu haline getiren hizmetimiz ise akne, sivilce ve siyah nokta tedavisi ve dermapen yöntemi ile cilt lekelerini giderme işlemleridir. Dermapen yöntemi ve karbon peeling yöntemleri ile lazer ile vücut lekelerini gidermekte ve akne, sivilce ve siyah noktaları temizleyerek bebeksi bir cilde sahip olmanızı sağlamaktayız. Yaptığımız cilt bakımları sayesinde ise yüzünüzü uzun süre bu tür oluşumlardan koruyarak cildinizin daha canlı ve güzel görünmesini sağlamaktayız.

Son olarak verdiğimiz hizmetler içerisinde kıvırcık saçlarından çok sıkılan ya da her gün düzleştirmek ve şekil vermek için saatlerini harcayan müşterilerimize brezilya fönü hizmetimiz ile 6 ay gibi uzun bir süre boyunca düz saçlara sahip olmalarını ve kıvırcık saçın getirdiği zorluklardan kurtulmalarını sağlamaktayız. Keratin takviyesi yaparak saçları güçlendirmekte ve brezilya fönü ile 6 ay boyunca kalıcı düz saçlara kavuşmanızı sağlamaktayız. Bu hizmetimizin dışında ipek kirpik yapımı hizmeti de vermekteyiz. Kirpiklerinizin daha canlı ve güzel görünerek yüz güzelliğinize katkı sağlaması için ipek kirpik uygulaması yapmaktayız.

Güzellik Uygulamalarımız