Panjur Nostalji Kafe

Firma Hakkında

Panjur Nostalji Kafe olarak Konya’da 70’li ve 80’li yılların kültürünü yaşayabileceğiniz, kafemizde oturduğunuz süre boyunca zaman ve mekandan bağımsız bir şekilde geçmişe yolculuk edebileceğiniz bir mekân oluşturduk. Kafemiz nostaljiye tutkusu olan kişilere duygusal ve romantik bir anlar yaşatacaktır. Nostalji konsepti ile dekore edilmiş ve kıymetli müşterilerimizi heyecanlandıracak kafemiz sizlerin hoş saatler geçirmesi için gerek mekanı gerek ikramları ile elinden geleni yapmaktadır. Tüm nostalji severleri kafemizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve heyecan duyuyoruz. Sizleri eski günlerin dokusunu yaşamaya davet ediyoruz.

Panjur Nostalji Kafe olarak nostalji cafe telefon numarası, nostalji cafe fiyatları, nostalji cafe iletişim, nostalji cafe waffle, nostalji cafe ev yemekleri, nostalji cafe restaurant, nostalji cafe yorumlar, yeşilçam nostalji cafe, nostalji cafe yol tarifi, nostalji seksenler cafe, nostalji cafe dekorasyon, nostalji cafe fastfood gibi bir çok hizmet sunmaktayız.

Kafemize gelen misafirlerimiz nostalji cafe nerede, nostalji cafe numara, nostalji nargile cafe, nostalji cafe menü, nostalji cafe malzemeleri, tarihi nostalji cafe, nostalji nargile evi konya, nostalji kitap kahve kafe konya, en popüler kafeler konya, en güzel konsept kafe konya, nostalji yetmişler kafe, konyanın en iyi kitap kafeleri, tarihi nostalji cafe, nostalji kafe adres, konyada nostalji kafe nerede, ilginç dekorasyonlu kafeler gibi konularda hayatlarında unutulamayacak bir anı yaşayacaklardır.

Geçmişe özlem duyanların mekanı olacak kafemiz butik kafeler konya, otantik cafeler konya, nostalji kafe restaurant ramazan menüsü, en iyi kafeler konya, konyada romantik kafeler, konyadaki en gözde kafeler, konyada favori kafe ve restoranlar, konya kına gecesi ve bekarlığa veda mekanları, konya doğum günü cafe, konya canlı müzik cafeler, konyada yeşilçamı hatırlatan cafe, konya meramda cafeler, konya zafer kafeler gibi bir çok konuda kafemize hayran kalacaklardır.

1970, 1980 ve 1990’ların esintilerini her köşede hissedebileceğiniz kafemizde konya karatay kafeler, konya selçuklu kafeler, kültür sanat kafeleri konya, konya merkezdeki kafeler, konyada en iyi nargile cafe, konyada öğrenci mekanları, konya yeme içme mekanları, konyada söz yapılacak cafeler, konya parti mekanları, konya aile çay bahçeleri, konyada gidilebilecek mekanlar nereler, konyada sevgiliyle gezilebilecek yerler, konya bosna kafeler, konya sille kafeler, konyadaki cafeler, konyada gidilebilecek cafeler, konya nalçacı cafeler, konya meram yeni yol cafeler, konyada en güzel cafeler, konyada kahvaltı yapılacak yerler, konya kafe fiyatları, konyada gidilecek kafeler, konya alkolsüz canlı müzik mekanları gibi tüm konularda Konya halkına hizmet vermeye devam edecektir.

Kayıt Tarihi: 05.11.2019

Zamanı Geriye Saran Kafe...

Firma İle İletişime Geçin