Restart Ego Danışmanlık Marina Yavuz

Firma Hakkında

Marina Yavuz olarak boşanma öncesi ve sonrası aile danışmanı, bilişsel davranışçı terapisti, yaşam koçu, regresyon uzmanı, aile dizimi ve gençleştirme uzmanı olarak görev yapmaktayım.

Ruh beden zihin temizliği yaparak ruh beden ilişkisi, ruh beden zihin bütünlüğü ve dengesi, ruh sağlığı ve bozuklukları düzeltmeye yardımcı olmaktayım. Ruh bilimi ve bilimcisi olarak ruh daralması neden olur, ruh sıkılmasına ne iyi gelir, ruh eşi nerede nasıl bulunur, kişisel frekans yükseltme ve frekans uyumunuzu dengelemenizi sağlamaktayım.

Bilişsel davranışçı terapisti olarak bilişsel aile terapisi, bilişsel hastalıklar bozukluklar tedavisi, bilişsel zihinsel duygusal gelişim üzerine çalışmaktayım. Psödodemans depresif bilişsel bozuklukları düzeltme, hafif ve orta bilişsel bozukluk tedavisi, demans, alzheimer, hafif kognitif bozuklukları giderme ve bilişsel gelişim kazanmak için bize ulaşabilirsiniz. Bilişsel davranışçı terapisti İstanbul, bilişsel davranışçı psikoterapi ve terapisti, bilişsel davranışçı terapi fiyatı hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye'nin en iyi yaşam koçları arasında yerimi alarak İstanbul yaşam terapisi ve terapisti, online yaşam koçu danışmanlığı, profesyonel yaşam koçu olarak çalışmaktayım. Yaşam koçu arıyorum, bayan yaşam koçu arayanlar arasında yerinizi alıyorsanız hayatınıza yön vermem için bana ulaşmanız gerekir. Yaşam koçu faydaları ve yararlarını hayatınızın her noktasında hissetmek ve yaşam koçu seans fiyatları ve ücretleri hakkında detaylı bilgi için Marina Yavuz kapsamlı dönüşüm merkezimizi arayabilirsiniz.

İstanbul regresyon uygulaması uzmanı olarak regresyon terapisi uygulamaktayım. Psikolojide regresyon nedir nasıl yapılır, yetişkinlerde regresyon terapisi ücreti ne kadardır gibi sorularınızın yanıtını öğrenmek bir telefon kadar uzağınızda. Türkiye'nin en iyi hipnoz uzmanı hipnoterapisti olarak geçmiş yaşam ve gerileme tekniği, regresyon hipnoterapisi ve hipnoz uygulamalarımla iyileşmenize yardımcı olmaktayım. Hipnotik regresyon uzmanı olarak İstanbul'da hipnoterapi ve hipnoz ücretlerimiz oldukça uygundur. Hipnoz ile tedavi oldum diyenler arasında başarıya ulaşmış birçok danışanım bulunmaktadır. Özellikle regresyon fıtık tedavisi fiyatlarımız müşterilerimizi oldukça memnun etmektedir.

İstanbul bilinçaltı uzmanı ve terapisti olarak tasavvufta ve islam'da bilinçaltı temizliğine uygun olarak bilinçaltı temizliği yapmaktayım. Bioenerji ve dualarla bilinçaltı temizliği nasıl yapılır diye merak ediyorsanız Marina Yavuz'a bilinçaltı temizliği yaptıranların yorumlarını inceleyebilirsiniz. İstanbul bilinçaltı temizliği fiyat, bilinçaltı geçmişi temizleme İstanbul, geçmiş temizleme terapisi ücreti İstanbul için fiyatlarımızı arayarak öğrenebilirsiniz. Geçmişi unutmak, geçmişteki kötü hatıraları silmek için kullanılan bilinçaltı temizliği ek olarak bilinçaltı zayıflama telkinleri ile kilo vere amacıyla da kullanılmaktadır.

Bipolar bozukluk ve manik depresif bozukluk terapisi uygulayarak duygu hissetmeme hastalığı hissizleşme problemini ortadan kaldırmaktayım. İstanbul duygu durum bozukluğu tedavisi ile duygu durum bozuklukları çeşitleri ve belirtilerinden yola çıkarak, genellikle sonucunda duygusal boşalım katarsis yaşayan danışanlarımı sağlığına kavuşturmaktayım. Aleksitimi belirtileri ve nedenlerini tespit ederek dengesiz ruh hali ve ani duygu değişimi hisseden insanlara destek olmaktayım. Hiçbir şey hissetmemek Psikoloji ve Hislerini kaybeden insan ne yapmalı diye merak ediyorsanız Restart Ego Uzmanı Marina Yavuz'a ulaşabilirsiniz.

İstanbul aile dizimi uygulayan uzmanlar arasında aile dizimi terapi yöntemleri ile aile dizimi terapisini başarıya kavuşturan başarılı uzmanlar arasındayım. Hakkımda aile dizimi yaptıranların yorumlarını okuyarak aile dizimi faydalarına gözlerinizle şahit olabilirsiniz. Aile dizimi ücretlerimiz ve fiyatlarımız konusunda aile dizimi eğitimini başarıyla tamamlamış Marina Yavuz' dan destek alabilirsiniz.

Bağımlılıklardan kurtulma terapilerimizde her türlü bağımlılıklardan kurtulmanıza yardımcı olmaktayım. Bağımlılıktan kurtulma ve bırakma yöntemlerimiz ile bağımlılık belirtileri ve nedenlerini araştırarak doğal yollarla bağımlılıklarınızdan kurtulmaktasınız. Madde bağımlılığı psikolojik tedavi, doğal yollarla alkol bırakma, sanal kumarı bırakma terapisi, adım adım şekeri bırakma, tek seansta tütün ve sigara bırakmaya bizzat kendiniz şahit olacaksınız.
Alkol içme isteği nasıl azaltılır, kumar oynayan insana nasıl davranmalı, tatlı bağımlılığı nasıl bırakılır gibi sorularınızın hepsini uzmanımız açıklığa kavuşturmaktadır. Teknoloji bağımlılığı tedavisi ile ergenlerde telefon internet bilgisayar bağımlılığını bırakma İstanbul sağlanmaktadır. Alkol bırakmaya kesin çözüm, tek seansta madde bırakma yolları, kafein bırakma yöntemleri, tatlıdan tiksinmek istiyorum diyorsanız geç olmadan randevunuzu alınız.

İstanbul evlilik terapisi uygulayan uzmanlar arasında evlilik danışmanı İstanbul, en iyi evlilik terapisti, İstanbul evlilik terapisti tavsiye edilen uzmanlar arasında yerimi almaktayım. Evlilik danışmanı ne işe yarar ve
aile terapisti evlilik kurtarır mı sorularınızın yanıtlarını terapilerimizden sonra hissedeceksiniz. Duygu odaklı çift terapisi ve duygu odaklı terapilerle kafada biten evlilikleri, eşini kaybetme korkusunu, yeni evli çiftlerin yaşadığı sorunlarını çözmekteyim. Ayrıca evlendikten sonra cinsel isteğin azalması, eşler arası sorunlar ve çözüm yolları, evlilikte yaşanan sorunlar ve çözümleri ve evlilikte cinsel uyumsuzluk gibi problemleri ortadan kaldırmaktayım. Aldatma sonrası kadın psikolojisi alanında aldatılma sonrası depresyon nasıl atlatılır, aldatılan kadın psikolojisi nasıl düzelir, aldatılma korkusu yaşıyorum, aldatılma korkusu nasıl yenilir gibi olumsuz duyguları iyileştiriyorum.

Aile danışmanlığı ve evlilik terapisi konuları, mutlu ve sağlıklı bir evlilik için oldukça önemlidir. İstanbul'da bulunan evlilik terapistleri fiyatları, yöntemleri ile hizmet sunarlar. Mutsuz evlilik belirtileri ve çözümleri, eşler arası uyumsuzluk, eşimle iletişim sorunları yaşıyorum ve sürekli tartışıyoruz şeklinde kendini gösterir. Bu belirtilerle başa çıkmak için evlilik terapisti İstanbul gibi profesyonel yardım almak gerekir. Online evlilik terapisi ve online evlilik terapisti İstanbul da bir seçenek olabilir. Eşimin ailesi ile sorun yaşıyorum, sürekli aldatılıyorum hissinden kurtulma yolları ile evlilikte stres ve gerilimin önüne geçmekteyim. Cinsellik olmadan evlilik yürür mü sorusu, farklı kişilerin farklı yanıtlar verebileceği bir konudur. Yine de eşle cinsellik yaşamamak İstanbul cinsel terapist, aile danışmanlığı ve evlilik terapisti İstanbul arayışlarınızda bize ulaşabilirsiniz.

Fobiler ve çeşitli korkularınızı yıllar geçmesine rağmen çanta gibi yanınızda taşımaya devam mı ediyorsunuz? Yeni bir şeye işe başlama korkusu, karşı cinse karşı özgüven eksikliği, kadın ilk gece cinsellik korkusu, evlilikte özgüven eksikliği, kadınlarda yaşlanma ve ölüm korkusu, evlilik korkusu gomofobi, anksiyete gelecek kaygısından kurtulmanın zamanı geldi. Evde yalnız kalma korkusu, yalnızlık kaygısı monofobi, kur'an'da ve dinimizde ölüm korkusu, aşırı derecede özgüvensizlik gibi problemlere çare bulmak zor değil. Özgüven eksikliği tedavisi ve çözümleri ile gorafobi Dışarı çıkma korkusu nasıl yenilir, yetişkinlerde karanlık korkusu nasıl Yenilir, yükseklik korkusu nasıl yenilir, akrofobi tedavisi ve düşme korkusu, örümcek böcek korkusu araknofobi nasıl yenilir, cinsellik korkusu nasıl yenilir?
Kan verme korkusu nasıl yenilir, kan-iğne fobisi ne iyi gelir, su hidrofobi korkusu nasıl yenilir, yetişkinlerde yüzme korkusu İstanbul, sorumluluk alma korkusu nasıl yenilir, sorumluluk sahibi olmayan insan, gelecek korkusu kaygısı nasıl yenilir? Tüm bu korku ve fobilerden kurtulmak çok kolay. Marina Yavuz ile erkeklerde özgüven eksikliği nasıl giderilir, ergenlerde ve yetişkinlerde özgüven eksikliği belirtilerini analiz ederek atikifobi başarısızlık korkusu nedenler ve panik atak ölüm korkusu tanatofobi nasıl geçer sorunlarını hızlıca çözebiliriz. Anksiyeteden tamamen kurtuldum diyebilmek için Kuran'da anksiyete tanımına uygun olarak problemleri çözmekteyim. Ağrısız ilişkiye nasıl girilir, evlilikten korkan kadın ne yapmalı gibi sorularınızı Kolay rahat ilişkiye girmenin yolları terapimizde anlatmaktayım.

Harita

İstanbul Evlilik ve Aile Terapisti - Yaşam Koçu

Psikanalitik terapi İstanbul ve psikanalitik psikoterapi kullanılarak psikosomatik ve zihnimizin yarattığı hastalıkları, her şeyin en kötüsünü düşünme ve sürekli olumsuz düşünme hastalığı tedavisi gerçekleştirilmektedir. Marina Yavuz olarak düşünceyi geliştirme yolları, olumsuz düşünceleri yenmek, kendiyle mutlu ve barışık olmak, süper egoyu yenmek konularında spiritüel güç ve inanç, spirütüel yaşam ve enerji ile siz değerli danışanlarımın problemlerini çözmekteyim.
İstanbul imge terapi yaptıranlar arasında neden dengeli beslenmeliyiz, neden ders çalışamıyorum, neden dışlanıyorum, neden doymuyorum, neden adet regl gecikir, neden erken adet oluruz, neden erken boşalınır, neden ishal kabız olunur, neden kilo alamıyorum veremiyorum, neden eskisi gibi mutlu olamıyorum, neden psikaanaliz, neden uyuyamıyorum, neden unutkanlık olur, neden zor nefes alıyorum, neden zengin olamıyorum gibi birçok neden sorusunun cevabını bulan danışanlarım oldu. Hastalık kaygısı bozukluğu, hastalık hastası olmak, hastalık hastalığını nasıl yenerim, endişelerimden nasıl kurtulurum, egoist olmaktan nasıl kurtulurum, sevdiklerine bir şey olacak korkusunu yenerek hayatlarına huzurlu şekilde devam edebildiler. Psikosomatik ağrı belirtileri tedavisi ile aşırı düşünme ve takıntı rahatsızlığından kurtulmanın yolları, kendimi nasıl geliştirebilirim değiştirebilirim, unutkanlık neden olur genç yaşta, hafıza zayıflığı dikkatsizlik algılama güçlüğünün önüne geçebilirsiniz.

Ototelkin kendi kendine telkin yöntemleri ile korkuları yenmek ve arınmak, korkularla başa çıkmak ve yüzleşmek, batıl inançlardan kurtulmak ve korunmak, benlik saygısı ve duygusu kazanmak, tek seansta panik halinden kurtulmak, evrene pozitif enerji göndermek, negatif enerjiyi pozitif enerjiye çevirmek, önyargıları yıkmak ve kırmayı başarabilirsiniz. Pozitif düşünce hayatı değiştirir mi, olumlu düşünmenin faydaları neler, uzun ve sağlıklı yaşamak için neler yapmalıyız diye araştırıyorsanız derdinizin dermanını tam olarak bizde bulabilirsiniz. Kötü alışkanlıklardan kurtulmak, hafıza geliştirmek ve bellek güçlendirmek, bastırılmış duygular ve öfkeden kurtulmak, kıskançlık hastalığından kurtulmak için daha fazla beklemenize gerek yok. Danışanlarımıza özel sağlıklı yaşam programı ile sebepsiz durduk yere huzursuz hissetmek, affetmek isteyip affedememek, affedememe hastalığı, kabul etmeme tanımama kabullenmeme, yenilgiyi kabul etmemek gibi egoist tavırların yerine empati kurmayı öğrenmek yeteneğini kazandırıyoruz. Türkiyede kadınlarda bastırılmış cinsellik tedavisi adı altında kıskanç insan ve kadın psikolojisi, bastırılmış cinsellik terapisi gibi başlıklar yer almaktadır. Evlilikte veya normal hayatta iletişimde empati kurmak neden önemlidir, suçluluk psikolojisi nasıl yenilir, suçluluk psikolojisi tepkileri ve belirtileri için kabul ve kararlılık terapisi ve terapisti İstanbul Marina Yavuz'a başvurabilirsiniz.

Kapsamlı Dönüşüm Uzmanı Marina Yavuz olarak ruh sağlığının yanı sıra beden sağlığı üzerine de etkili yöntemlerimle insanları iyileştirmekteyim. İstanbul osteopati seans ücretimiz oldukça uygun olup osteoporoz kemik erimesi, kadınlarda osteopati problemlerini osteopatik manuel terapi ile çözüme kavuşturmaktayım. Baş ağrısına ne iyi gelir neden olur, sağ ve sol boyun ağrısı nasıl geçer, yüksek tansiyon nasıl düşürülür, yorgunluk bitkinlik halsizlik nasıl geçer, kabızlık neden olur nasıl geçer, mide ağrısı bulantısı ne iyi gelir, deri ve cilt alerjisi nasıl geçer derdinizden kurtulmanın vakti geldi. Kambur duruş nasıl düzeltilir, osteomalazi ve osteoporoz ne iyi gelir, skolyoz ağrısı nasıl geçer, kas sinir sıkışmasına ne iyi gelir, kambur ağrısı nasıl geçer gibi ağrılarınıza yönelik sorularınızı öncelikle psikolojik problemlerinizi ortadan kaldırarak düzeltiyoruz. Bağırsak rahatsızlıklarından kurtulmak, astım ve alerjik astımdan kurtulmak, duruş bozukluğu düzeltme, postür bozukluğu düzeltme, kemik deformasyonu onarma, yumuşak doku bozukluğu düzeltme ile bedensel sağlığınızı geri getiriyoruz. Migren ağrısı nöral terapi, sırt ağrısı manuel terapi İstanbul, boyun düzleşmesi manuel terapi İstanbul, bel fıtığı nöral terapi, bel kayması manuel terapi ile bu gelişimleri sağlamaktayız. Omuz ağrısı yırtığı çıkması, saç dibi ağrısı, saç dökülmesi, geçmeyen kas ağrıları, görme bozukluğu ve bulanıklığı, yetişkinlerde omurga eğriliği, yetişkinlerde ve ensede kamburluk, dokununca ağrıyan kemik, doku zedelenmesi ve sertleşmesini tespit ederek hem psikolojik hem bedensel terapi uygulamaktayız. Psikolojik alerji belirtileri, kemik yumuşaması ve zayıflığı belirtilerini anlayarak kanseri yenmenin doğal yolları ve skolyoz hastalarının yapmaması gerekenler hakkında siz değerli danışanlarımızı yönlendirmekteyiz.


Uzman Access Bars ve Theta Healing Uygulayıcısı olarak Enerji Bars Dönüşüm Terapisinde access bars yaptıranların yorumları, access bars faydaları İstanbul, access facelift yaptıranlar İstanbul, yüze radyo frekans yaptıranların yorumlarını inceleyebilirsiniz. Access the bars, access bars nedir nasıl uygulanır, access bars eğitim ücreti, access bars ne işe yarar, access bars nedir ne değildir, access bars seans ücreti İstanbul merak eden danışanlarımız telefondan veya sosyal medyalarımızdan ulaşabilirler. Romatoid Artrit iltihaplı romatizmaya sahip olanlar ve Rf yüksekliği nasıl düşürülür diye soranlar Access Bar uygulamasının mucizelerine tanıklık edebilirler.


İstanbul radyofrekans uygulamasında radyofrekans cilt bakımı, radyofrekans öncesi ve sonrası farkı hissedebilirsiniz. Yüz sarkmasına ne iyi gelir doğal, yüz sarkmasına en etkili çözüm, yüz sarkması nasıl toparlanır, genç yaşta yüz çökmesi ve sarkması, zayıflayınca çöken yüz nasıl düzelir, genç yaşta yüz kırışması çözümlerimiz ile eskü güzelliğinize kavuşabilirsiniz. En etkili yüz yogası ve klasik yüz masajı ftr ile palpasyon elle muayene, perküsyon parmaklarla muayene, bukkal yüz masajı, manuel bukkal yüz modelajı yöntemlerimizle anında daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kadın keskin yüz hatları çıkarmak, erkek yüz hatlarını keskinleştirmek, ameliyatsız yanak kaldırma, erkek yüz şekillendirme ile solgun görünümünüz gidecek ve eski ışıltınız geri gelecek. Sıvı yüz germe yaptıranlar içinde yüz yogası öncesi sonrası arasında belirgin fark olmaktadır. Klasik masaj nerelere yapılır, klasik masaj faydaları yararları sayesinde 40 yaş cilt sarkması İstanbul, gıdı neden olur nasıl gider, yanak sarkmasına en etkili çözüm, 50 yaş yüz sarkmasını yüz çökmesi için egzersizlerimiz sayesinde tamamen ortadan kaldırmaktayız. Yüz plastik masaj, İstanbul sanatsal masaj esnasında intraoral ve ekstraoral muayene, ağız içi ve dil muayenesi, baş-boyun lenf nodu muayenesi sonrasında kapsamlı dönüşüm sürecimiz başlamaktadır. Mikrolift yüz germe fiyatları, vektör lift yüz germe fiyatları, mikrolift yüz germe fiyatlarımız için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Foto Galeri

İletişim

Firma İle İletişime Geçin