Çaparoğlu Çadır Tente Branda Dikimi ve İmalatı

Firma Hakkında

Çaparoğlu olarak; Konya' da kamyon çadırı, şantiye çadırları, gölgelik tente, bahçe ve balkon şemsiyesi, çift açılır tenteler, tek tarafa açılır tente ve kışlık kapatma tente gibi tente, çadır, branda ürünlerinin üretimini ve satışını gerçekleştirmekteyiz.

Özel sipariş branda imalatı kapsamında branda dikimi yapıyoruz. Teras şemsiyesi, kasetli tente, körüklü tente, plaj şemsiyesi, kamp çadırı gibi bir çok tente ve çadır modellerimiz bulunmaktadır. Sizlerin ihtiyacına uygun olacak şekilde farklı modellerde tente imalatı ve satışı gerçekleştiriyoruz.

Su geçirmez branda modellerimiz ve güneşe karşı dayanıklı tente çeşitlerimiz sayesinde sizi güneşten gelecek zararlı ışınlardan korumakta ve olası yağış durumlarında ıslanmanızın önüne geçiyoruz.

Sizler de tente, branda, çadır gibi ürünlerimizden faydalanmak, ihtiyaçlarınıza uygun en iyi tente ve çadır ürünlerini alabilmek için en güvenilir çadır üreticisi olarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Harita

Araç Tente ve Şantiye Çadırları

ARAÇ TENTE ÇADIR BRANDA

Çaparoğlu olarak tecrübeli ve profesyonel teknik ekibimizle kamyon çadır tente branda dikimi ve imalatı yapmaktayız. Konya Kamyon Çadırı- Tente - Branda dikimi ve satışı konusunda güvenilir çadır üreticisi konumundayız.

Kamyon yolcukluklarındaki yağmur, kar gibi olumsuz hava koşullarına karşısu geçirmez branda üretimi gerçekleştirmekteyiz. Su geçirmez branda modelleri araçlarınıza uygun olacak şekilde farklılık boyutlarda üretilmektedir.

Çadır branda ürünlerimiz hem su geçirmez tente hem de güneşe dayanıklı branda olarak üretilmektedir. Olumsuz hava koşullarına dayanıklı polyester kumaşlar ile çadır branda imalatı yapmaktayız.

Kamyon ile taşıma sırasında ürünlerin veya eşyaların zarar görmemesi için özel dikim araç brandası üretimi ile branda dış aksesuar kamyon ürün modelleri farklı biçimlerde üretilmektedir. İstenilen ölçüde kaliteli çadır üretimi için daima yanınızdayız.

Kamyonet tente sistemleri kullanımı ile taşınılan yükün araçtan düşerek sürücüye, başka sürücülere ve yola zarar vermesinin de önüne geçmekteyiz. Açık kamyon çadır ile kapatılarak daha güvenli bir hâle getirilmektedir.Kamyonet tenteleri ile sürüş güvenilirliği arttırılmaktadır.

Uygun maliyetli çadır imalatı ve özel sipariş branda dikimi branda imalatı ile uygun fiyatlarla kamyonun tüm yükünü kapatarak doğal afetler ve olumsuz hava koşullarından korunmasını sağlıyoruz.

Isıya dayanıklı branda üretimi ile yangın gibi anlarda kamyon çadırı sayesinde oluşabilecek hasarları engellemekteyiz. Çadır tente branda kullanımı ürünlerin olumsuz durumlarda hasar almasını engellemektedir.

Branda ve tente hizmetleri kapsamında endüstriyel çadır imalatı ile ürettiğimiz kamyon kamyonet çadırları yüklerinizi kolay ve emniyetli bir şekilde taşımanıza yardımcı olacaktır. En iyi branda kaplama firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Branda dış aksesuar kamyon dışarıdan gelebilecek yağmur, kir, toz gibi olayların ürünlere zarar vermesini engeller. Tente sistemleri ve branda sistemleri taşıyacağınız ürünlerin güvenilirliği için çadır branda üretici fabrika olarak kaliteli kamyonet brandası üretimi gerçekleştirmekteyiz.

Çadır altı branda modelleri, çadır brandası, kamyon kamyonet tır brandaları siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli tente branda imalatı yapmaktayız. Çaparoğlu olarak kamyon tır çadırı, çadır altı branda üretimi ve satışı, çadır sistemleri hizmetimiz ile daima yanınızdayız.

Branda imalatı ve kamyon oto branda satışı ile kamyonlarınızın güvenilirliğini ve sürüş konforu sağlıyoruz. Kamyon brandası modelleri araçlarınıza uygun olacak şekilde kamyon çadırı üretimleri gerçekleştiriyoruz. Çadır sistemleri üretiminde kullandığımız tente kumaşları son derece dayanıklı ve kalitelidir.

Çaparoğlu olarak kamyon kamyonet tır brandaları üretimi ile çadır sistemleri imalat ve satış yapmaktayız. En kaliteli ve en uygun kamyon tente fiyatları sunmaktayız. Sabit tente sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

ŞANTİYE VE İNŞAAT ÇADIRLARI

Çaparoğlu olarak şantiye ve depo çadırları üretimi gerçekleştirmekteyiz. İzolasyonlu şantiye çadırı sıcağa ve soğuğa dayanıklı olarak üretilmektedir. Şantiye çadırı modelleri isteğinize uygun boyutlarda üretimi yapılmaktadır.

Şantiye depo çadırları olarak bildiğimiz çadırlar deprem zamanlarında depremzedeler için deprem çadırı, yatakhane çadırı ve yemekhane çadırı olarak da kullanılabilmektedir. Barınma afet ve şantiye çadırları izolasyonlu özelliği sayesinde kullanım kolaylığı sağlar.

Şantiye çadırı model özellikleri kullanım alanlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. Organizasyon çadırı, fuar çadırları, depo çadırları, taziye çadırı, ramazan iftar çadırları, kış bahçeleri çadırı gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Güvenilir çadır üreticisi olarak şantiye çadırları, hangar ve depo çadırı üretimi gerçekleştirmekteyiz. Farklı iklim şartlarında kullanım avantajı sağlayan şantiye çadırları, depo çadırı kurulumu kolaylığı sağlayarak da taşınabilmektedir.

Doğal afetlerde ya da inşaat çalışmaları gibi alanlarda şantiye çadırları kullanımı oldukça yaygındır. Çadır modelleri, şantiye çadırı modelleri hakkında bilgi almak inşaat şantiye çadırı özelliklerini öğrenmek daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Açılır Kapanır Tenteler

ÇİFT AÇILIR TENTE

Çift açılır mafsallı tente cafelerde, restaurantlarda ya da geniş oturma alanlarında kullanılır. Açılır kapanır tente iki yönlü açılır tenteler olmasından dolayı dış mekanlarda geniş bir alanda gölgelendirme yaparak oturmayı kolaylaştırır.

Çift açılır ayaklı tente manüel kollu ve motorlu tente otomotik tenteler olarak karşımıza çıkmaktadır. İstenildiği zaman çif tarafa açılır tente istenildiği zaman tek tarafa açılır. Çift açılır tente modelleri isteğinize uygun olarak üretilmektedir.

Çift açılır çatılı mafsallı tente sayesinde cafelerde dış mekanlarda istenildiği zaman açılıp kapatılabilen tente modelleridir. Seyyar çift açılır ayaklı tente hareketli tenteler olma özelliği gösterir.

Çok amaçlı çift açılır tente farklı alanlarda kullanılabilir. T model çift açılır mafsallı tente istedğiniz alana uygun üretilmektedir. Çift açılır tente sistemleri ile ilgili soru sormak için çift taraflı tente üretim ve montaj işlemleriniz için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

TEK AÇILIR TENTE

Tek tarafa açılır tente genelde esnaf dükkanlarının önünde gördüğümüz güneşlik olarak bilinen tek açılır mafsallı tentelerdir. Tek açılır tente otomatik tenteler tek taraf açılabilme özelliği sayesinde yer kaplamadan güneşten koruma sağlar.

Evlerin bahçelerinde veya balkonlarında da kullanılan tek açılır tente modelleri güneşin zararlı ışınlarından ya da yağmurdan korunarak oturmamızı sağlar. Tek taraflı tente üretim ve montaj işlemleri kullanacağınız alana göre farklılık göstermektedir.

Hareketli tenteler, açılır kapanır tente gibi tente modelleri istediğiniz zaman açıp kapatılabilme özelliğindedir. Çok amaçlı tek açılır tente sayesinde istediğiniz yerde kullanımı yapılabilmektedir. Motorlu tente ve manüel kollu tente olarak ayrılmaktadır.

Tek açılır tente sistemleri hakkında bilgi almak ve en iyi tek açılımlı tente sahibi olmak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

KASETLİ TENTE

Kasetli tente modelleri genelde evlerin balkonlarında kullanılan güneş ve suya karşı dayanıklı kasetli tente güneş ışığından ya da yağmur gibi hava koşullarından korunmak için kullanılır. Açılır tente kasetli tente kullanılmadığı zaman kapatılır ve çok az bir yer kaplaması ile ön plana çıkmaktadır.

Kasetli tente modelleri, mafsallı tente imalatı kullanılacak alana göre farklılık göstermektedir. Tente ve gölgelendirme sistemleri kullanarak güneşin zararlı ışınlarından etkilenmden açık havada oturabilirsiniz. Kasetli tente uygulamaları kapsamında; motorlu kasetli tente kumandalı olup kolay kullanım sağlamaktadır.

Kasetli tente model, tente karavan aksesuar olarak da kullanılmakta olup karavan yolculuklarının vazgeçilmezidir. Dış mekan yaşam çözümleri kapsamında kullanılan kasetli tente sistemleri dış mekanlarda rahatça keyif sürmenizi sağlar.

Karavan kasetli ve torba tipi tente modelleri hakkında bilgi almak otomatik kasetli tente sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konya tente sistemleri hizmetimiz ile daima yanınızdayız.

PERGOLA TENTE

Pergola tente sistemleri özellikle cafelerin dış mekanlarında kullanılan açılır kapanır tentelerdir. Dış mekanlarda üst tarafı kapatarak kullanılan bu tente dışarıda rahatça oturabilmemizi sağlar.

Pergola ve ışıklı tente kullanımı ile oldukça şık bir görünüm elde edilir. Pergola sistemleri sadece cafelerde değil bahçe, balkon gibi alanlarda da kullanılır. Pergola tente açılır kapanır otomatik sistem özelliği ile raylı pergola tente sistemi istenilen zaman açılıp kapatılabilir.

Tente pergola çeşidi; çift taraflı pergola, oval çatılı pergola, raylı pergola, camlı pergola olarak üretilmektedir. Otomatik pergola sistemi aynı zamanda saçak gölgelik olarak da bilinmektedir.

Konya tente sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

KÖRÜKLÜ TENTE

Körüklü tente modelleri binaların girişinde, balkonlarda ya da dükkanların girişinde bulunan katlanır tente çeşidir. Bu körüklü tente hem şık bir görüntü elde etmemizi sağlar hem de alandan tasarruf eder.

Körüklü tente sistemleri kolay bir şekilde açılır kapanır tentelerdir. Pratik körüklü tente modelleri sayesinde istediğiniz alana uygun tente seçimi yapabilirsiniz. Körüklü tente balkon tente modelleri üst taraftaki güneşi engellediği gibi körüğü sayesinde yan taraftan gelecek güneşleri de engellemektedir.

Gölgelik tente modelleri ve balkon tentesi hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın. Körüklü tente üretim ve montaj hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

Gölgelik ve Bahçe Şemsiyesi

GÖLGELİK TENTE ÇADIR

Gölgelik tente güneşli alanlarda güneşi engellemek, yağmurlu havalarda yağmurdan korunmak için kullanılır. Katlanır tente çadır katlanabilme özelliği sayesinde kolay taşınabilmekte ve kullanım avantajı sağlamaktadır. Kamp gölgeliği olarak da kullanılan gölgelik branda kamplarda da kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Su geçirmez çok amaçlı branda çadır tente özellikle yağmurlu havalarda kolay kullanım özelliğindedir. Yaz aylarında güneşten korunmak için gölgelik çadır tente modelleri üretimi yapmaktayız. Ayrıca evlerin bahçesi için de kullanılan bahçe çardağı, çardak tente olarak da kullanılabilmektedir.

Büyük gölgelik tente kamp güneşlikleri kullanımı ile kamp gölgelik tente olarak kullanılmaktadır. Gölgelik sistemleri ile günlük yaşamda, bahçelerde ve tatillerde daha rahat edilmesi sağlanmaktadır.

Kamp yaparken ya da tatillerde güneşin zararlı etkilerinden korunmak için ihtiyacınıza uygun farklı boyutlarda gölgelik tente modelleri bulunmaktadır. Tente çadır hakkında daha detaylı bilgiler için açılır kapanır gölgelik için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

BAHÇE VE BALKON ŞEMSİYESİ

Bahçe şemsiyesi imalatı kapsamında farklı şemsiye modelleri üretimi gerçekleştirerek bahçenize veya balkonunuza uygun bahçe balkon şemsiyesi alabilirsiniz. Bahçe teras şemsiyesi bahçenizde otururken zararlı güneş ışınlarından sizi korumaktadır.

Şık ve sağlam bahçe şemsiyeleri, modern bahçe şemsiyeleri ile evinizde muhteşem bir görüntü oluşacaktır. Güneş şemsiyesi modelleri sizleri güneş ve yağmurdan korumaktadır. Plaj şemsiyesi olarak da kullanılan şemsiye tente plajlarda güneşlenirken güneş ışınlarıdan korur.

Cafe şemsiyesi üretimi ile cafelerde dış mekanlarda oturmayı kolaylaştırıyoruz. Şemsiye ve gölgelik modelleri ile cafenize uygun dış mekan şemsiyeleri seçimi yapabilirsiniz. Tente modelleri isteğinize uygun bir şekilde yapılmaktadır.

Bahçe plaj balkon şemsiyesi olarak kullanılan tenteler pazarcı şemsiyesi olarak da kullanılmaktadır. Pazardaki sebze ve meyvelerin güneş ışınlarından korunması ya da olası bir yağmur durumunda yağmurdan korunması sağlanır.

Bahçe şemsiyesi ürünleri; teras bahçe şemsiyesi kullanımı ve bahçede şemsiye kullanımı ile yaz günlerinde bahçenizde rahat bir şekilde keyif yapabileceksiniz. Farklı bahçe şemsiyesi modelleri ve en iyi bahçe şemsiyesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kışlık Kapatma ve Yağmurluk

KIŞLIK KAPATMA TENTE

Kışlık kapatma tenteler özellikle kış aylarında kullanılan kışın soğuğunu, yağmurunu kesmek için kullanılan şeffaf branda kapatma olarak geçmektedir. Şeffaf branda kışlık kapama kış aylarında bile dışarıda oturabilmemizi sağlar.

Kışlık kapatma manav reyonları, kışlık kamelya kapatmalar, kışlık cafe ve restaurant tenteleri gibi farklı alanlarda kullanılır. Şeffaf tente sistemleri farklı alanlarda kullanılsa da kullanım amacı genelde aynıdır. Şeffaf branda çeşitleri soğuğu kesmek, yağışlardan etkilenmemek için kullanılır.

Şeffaf balkon brandası ya da şeffaf branda kış bahçesi evlerinizde de kışın rahatlıkla dışarıda oturubilirsiniz. Kışlık kamelya kapatma kış bahçesi oldukça şık bir görünümdedir. Kış bahçesi sistemleri evinizde kullanımda ya da şeffaf kış bahçesi ve kış bahçesi kapama brandası cafelerde kullanımda uygundur.

Panjur tipi kışlık kapama olarak da kullanılan balkon brandası balkonlara uygulanarak gelecek soğuğu kesmekte ve kışın balkonlarda oturmayı daha rahat hâle getirmektedir.

Kışlık kapatma tente sistemleri hakkında bilgi almak ve kışlık kapatma sahibi olmak içn bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

YAĞMURLUK

Yağışlı havalarda ıslanmanızı engellemek için kadın yağmurluk ve erkek yağmurluk modelleri bulunmaktadır. İş yağmurluğu olarak da kullanılan yağmurluklar su geçirmez özellikte olup yağışlı havalarda ıslanmanızı engeller.

Su geçirmez dayanıklı yağmurluk aynı zamanda terletmeyen erkek yağmurluk modelleri olarak da karşınıza çıkmaktadır. Erkek işçi yağmurluk modelleri yağışlı havalarda çalışanlar için gayet uygundur. Erkek su geçirmez yağmurluk ve su geçirmez kadın yağmurluk ürünlerimiz ile ıslanmanızı engelliyoruz.

Yağmurluk çeşitleri; yağmurluk kadın ve yağmurluk erkek olarak farklı modellerde bulunmaktadır. En uygun yağmurluk ürünleri ve daha fazla yağmurluk rüzgarlık seçenekleri için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Ürün Görselleri

İletişim

Firma İle İletişime Geçin