Çt Çetin Turizm Personel Ve Okul Servisi Taşımacılığı

Firma Hakkında

Personel ve Okul Taşımacılığı Sektöründe Profesyonel Ortağınız...

Çt Çetin Turizm Personel Ve Okul Servisi Taşımacılığı olarak Konya'da hizmet vermekte olan firmamız geniş araç filosu ve işinde tecrübeli şoför kadromuzla müşterilerimize taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Hem şehir içi hem de şehirlerarası minibüs ve otobüs kiralama hizmetlerimizle taşımacılık yapan firmamız sizlere en iyi taşımacılık hizmetlerini sunmak için kendisini sürekli geliştirmekte ve hizmet kalitesini arttırmak için çalışmaktadır.

Gerek şehirlerarası mibüs kiralama fiyatlarımız ile gerek şehirlerarası otobüs kiralama fiyatlarımız ile taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimize en kazançlı hizmeti sunmaktayız. Bir turizm ve taşımacılık şirketi olarak en avantajlı fiyatlarla müşterilerimizin bu ihtiyaçlarını gidermekte ve müşteri memnuniyeti ilkesi çerçevesinde müşteri portfoyümüzü arttırmaya çalışmaktayız.

Konya'da hizmet veren servis firmaları arasında en çok tanınan firma olmayı başarmanın yanı sıra en çok tercih edilen turizm taşımacılık ve servis şirketi olmayı da başardık. Gerek öğrenci servis şirketleri arasında gerek personel servisi şirketleri arasında en profesyonel hizmeti en avantajlı fiyatlarla ve uygun ödeme seçenekleri ile sunan firmamız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetlerinin bizlere yeni müşteriler kazandıracağının farkında olarak işimizi en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisinde çalışmaktayız.

Çt Çetin Turizm Personel Ve Okul Servisi Taşımacılığı olarak Konya'daki bir çok okulda öğrenci taşımacılığı hizmetleri veren firmamız aynı zamanda bir çok firmanın personellerini taşımakta ve turizm taşımacılık faaliyetleri yürütmektedir. Konya'da okul servisi firmaları ve personel taşımacılığı firmaları arasında en geniş çaplı çalışan ve en profesyonel taşımacılık hizmetleri sunan firmamız hakkında daha detaylı bilgi almak, sorularınızı sormak ve hizmet talep etmek için telefon numaralarımızdan bizleri arayabilir ya da acente ofisimizde bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Konya'da işçi servisi ve öğrenci servisi deinlidğinde akla gelen ilk firma olmanın mutluluğu ve sorumluluğu ile hareket etmekte ve kendimizi sürekli geliştirmekteyiz. Turizm taşımacılık şirketleri ve özellikle servis şirketleri arasında en bilinir şirket olmanın ve markalaşömış bir kurum olmanın getirdiği bir takım sorumlulukların da bilincinde olarak sizlere her geçen gün daha da artan kalitemizle hizmet vermeye devam edeceğiz.

Kayıt Tarihi: 22.09.2017

Harita

Özel Taşımacılık ve VİP Servis Hizmetlerimiz

Çt Çetin Turizm Personel Ve Okul Servisi Taşımacılığı olarak okul ve personel servisi gibi taşımacılık hizmetleri sunan firmamız yalnızca bu hizmetleri sunmamaktadır. Talep edildiğinde şehiriçi veya şehirlerarası personel taşımacılığı hizmetleri de vermektedir. Şirketinizin veya kurumunuzun personel kadrosunun belli bir amaç için bir yerden bir yere götürülmesi ve tekrar getirilmesi ihtiyacınız olduğunda firmamız sizlere lüks araçlarımız ve tecrübeli şoför kadromuz ile en kaliteli vip servis hizmetleri sunmaktadır.

Vip servis hizmetimiz için tasarlanmış konforlu araçlarımız ile uzun yol sürecinde personellerinizin ya da misafirlerinizin rahat etmesi için elimizden geleni yapmaktayız. Talep edildiğinde taşınacak ekibin ehemmiyetine göre süper lüks servis araçlarımız ve özel kıyafetli şoför ve hizmet elemanlarımız ile sizlerin prestijine katkı yapacak şekilde özel servis ve vip taşımacılık hizmetlerimizi sizlere en avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme seçeneklerimiz ile sunmaktayız.

Personel ve Okul Servisi Taşımacılık Hizmetleri

Firma İle İletişime Geçin