Endüstriyel Elektronik Elektrik Malzemeleri İmalatı Toptan

Firma Hakkında

1988 yılında faaliyete başlayan şirketimiz, şu an, 11.000 m² kapalı olmak üzere toplam 28.000 m2’lik alanda 230 uzman personeli ile ülkemizin ve dünyanın ihtiyaç duyduğu alanlarda teknoloji, otomasyon enerji üretimi ve tasarrufu çözümleri sunmaktadır. Üretiminin %65’ini ihraç eden ENDÜSTRİYEL, bugüne kadar 65 ülkeye ulaşmış ve ülkemiz sınırları dışına taşarak sektöründe başarılı projelere imza atmıştır.

ENDÜSTRİYEL’in ar-ge ve tasarım üzerine kurguladığı müşteri odaklı kalite anlayışı, uluslararası gözetim kuruluşları tarafından da sürekli olarak denetlenmektedir. TSE, CE, ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 14001, Ghost ve Tip Test standartlarını bünyesinde yaşama geçirmiş olan İşletmemiz, yatırımı devam eden 85.000 m2’lik alanda, uluslararası boyuttaki bir işbirliği için ISO 16949 normlarına göre yapılanmasını devam ettirmektedir. 

Bugüne kadarki çalışmalarında Konya ilinde, “Sektöründe En Çok Döviz Kazandıran İşletme”, yaptığı ar-ge ve tasarım çalışmalarından dolayı ise “En Çok Patent Alan İşletme” ödüllerine birçok kez layık görülen ENDÜSTRİYEL, 3 defa TÜBİTAK, 5 defa da teknokent ar-ge projelerini başarılı bir şekilde tamamlamış, inovatif türdeki ar-ge ve tasarım faaliyetlerini işletmenin lokomotifi olarak görmüştür.

 Çalışmalarımız genel olarak;Endüstriyel tesislerin otomasyonu, elektrik panoları, kablo kanalları, randıman kantarları, otomatik tavlama sistemleri, akar kantarlar, paketleme kantar ve sistemleri, otomatik çuval takma sistemleri, MCC kumanda panoları, dağıtım panoları, kondansatör panoları, PLC panoları, piyano panoları, isteğe bağlı özel panolar ile PLC yazılımları, SCADA sistemleri, internet üzerinden yönetilebilen otomasyon uygulamaları üzerine yoğunlaşmadır.

 
 
Kayıt Tarihi: 04.08.2017

Tanıtım Videosu

Harita

Video Galeri

Foto Galeri

Genel Müdürün Mesajı

Bugün artık dünün kuralları yeterliliğini kaybetmekte, küreselleşmenin şartlarına göre kurallar da revize olmaktadır. Her geçen gün, her alanda dünya üzerindeki entellektüel birikim artmakta, inovatif düşünce ve bilgi onu kullananlara üstünlük sağlamaktadır. Bu çağda hızlı cevap verebilme, daha kaliteliyi sunabilme ve daha ekonomik üretebilme rekabetin ana kuralları olmuş, bunları yapabilen de pazarda “kural koyan” durumuna gelmiştir.
 
Rekabetin dünyayı küçültmeye başlamasıyla birlikte, değişim artık ülkeleri bile çok kısa süre içinde değiştirir olmuştur. Ekonomileri dünya üzerinde etkili olan birçok ülke bu değişim sürecinde, gelişmişlik yarışındaki yerlerini kaybetmeye, bir kısım ülkeler ise neredeyse tamamen yeniden yapılanmaya mecbur kalıyor. Rekabeti ve değişimi zamanında fark edemeyip yenilenemeyen işletmeler ise ya tamamen yok olmakta, ya da çok ağır mali külfetlere katlanarak yenilenmektedirler.
Bizler, insana, doğaya ve çevreye saygımızdan hiç ödün vermeden, kaynakları verimli ve katma değer oluşturan bir planlama ile değerlendiren, sektörel uzmanlaşmaya önem veren, sunduğu her iyi hizmetin başarı olarak geri döneceğine inanarak çalışmakta ve önceliklerimizi müşterilerinin kazançlarını gözeterek belirlemekteyiz.
 
Bizler, her zaman en iyisi için çalışıyoruz.
 

Firma İle İletişime Geçin