Erkani Tekstil Toptan Ve Perakende İç Giyim

Firma Hakkında

Toptan ve Perakende Giyim Alanında Sektörün Öncüsü...

Erkani tekstil toptan ve perakende iç giyim olarak bizler toptan ve perakende olmak üzere iç giyim ürünleri satışını ve imalatını yapmaktayız. Bayan iç giyim, bay iç giyim, çocuk iç giyim gibi gruplara hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz; bayan gecelık, bayan tayt, sütyen, bayan pıjama, bayan külot, bayan korse, jartıyer, bayan atlet, çeyız ürünlerı, slıp takımı, çıtçıtlı body, tayt sütyen takım, şort sütyen, fantazı iç gıyım, bayan mayo, erkek pıjama, erkek atlet, erkek külot, çocuk sütyen, çocuk pıjama, çocuk atlet, çocuk külot, çocuk çorap gibi ürünlerden oluşmaktadır.

Ayrıca iç giyim, pijama ve fantazi iç giyim ürünlerimizin yanı sıra seher yıldız çamaşır, tutku iç giyim, dogan yıldız, konya dogan, teknur, teknur underwear, ışık underwear, polkan underwear, bayrak underwear, birşen gecelik gibi bir çok markanın ürünlerinin satışını da toptan ve perakende olarak gerçekleştirmekteyiz. Erkani tekstil olarak ürünlerimizin ve markalarımızın arkasında her zaman durmakta ve en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırmaktayız.

Tüm bu ürün ve hizmetlerimize ek olarak gecelik konya, liza sütyen konya, özdemir sütyenleri, yaldızlı korse, yaldızlı bayan korse, bay giyim konya, bayan giyim konya, iç giyim konya, fantazi giyim konya, gecelik pijama konya, bebe giyim konya, bebe giyim toptan konya, konya tutku çamaşırları, dursun erkani tekstil toptan perakende iç giyim, konya iç giyim mağazaları, konya fantazi iç giyim, konya bayan iç giyim mağazaları, konya toptan iç giyim, konya kompedan, konya tekstil toptancıları, erkani tekstil selçuklu, konya toptan çorap, konya tekstil imalat firmaları, konya iç giyim toptancıları, konya toptan bayan giyim gibi hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilmekteyiz. Konya başta olmak üzere tüm türkiye'ye online satış kanalımızla en uygun fiyatlarla satışını yapmaktayız. Dilerseniz internet sitemizi ziyaret edebilir, ya da ayrıntılı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

 

Kayıt Tarihi: 22.09.2017

Harita

Ürünlerimiz

Firma İle İletişime Geçin