Hipnoterapist Doktor Serkan Akıncı

Firma Hakkında

Hipnoterapist Doktor Serkan Akıncı

Hipnoterapist Doktor Serkan Akıncı; Kayseri Erciyes Üniversitesi tıp fakültesini başarılı bir şekilde tamamlamış ve sonrasında ruh sağlığı alanına yönelmiş bir tıp doktorudur. Aynı zamanda Dr. Serkan Akıncı Sağlık Bakanlığı onaylı Hipnoz Uygulama Sertifikası almış bir hipnoterapist, tıp doktorudur.

Hipnoz ve hipnoterapi nedir? Hipnoz ve hipnoterapi arasındaki farklılıklar nelerdir? Hipnoz; farklı nedenlere bağlı olarak ortaya çıkan sorunları kişilerin bilinçaltında yatan fikirlerine ulaşarak çözümleyen bir terapi yöntemdir. Hipnoterapi ise; hipnoz teknikleri kullanımı ile bireylerin bilinçaltı düşüncelerine ulaşılarak ruhsal ve psikolojik sorunlarının en iyi hipnoterapist tarafından tedavisinin gerçekleştirilmesidir.

Hipnoterapi nedir ne ise yarar? Hipnoterapi ve hipnoz tedavisi; kişilerde ortaya çıkan farklı psikolojik sorunları bilinçaltına inerek çözmeye yarayan tedavi türleridir. Hipnoterapist tarafından kişilerin bilinçaltı düşüncelerine ulaşılarak yaşadığı psikolojik sorunların çözümü sağlanır.

Hipnoterapi nedir ve nasıl yapılır? Hipnoterapi nasıl uygulanır? Konya hipnoterapi tedavisi; tedavi alan bireylerin genellikle sallanan bir nesneye odaklanması sağlanılarak bilinçaltı düşüncelerine inilerek uygulanır. Hipnoterapi, hipnozun aşamaları sağlıklı zihin yapısına sahip kişilere uygulanması terapinin doğru bir şekilde işleyişi açısından önemlidir.

Hipnoterapi işe yarıyor mu? Hipnoterapi, Konya hipnoz uygulayan doktorlar/uzmanlar araştırması iyi yapıldığı takdirde ve doğru hipnoterapist seçimi ile olumlu bir şekilde sonuçlanmaktadır. Aynı zamanda tıbbi hipnoz uygulamaları yapılacak kişinin yorgun ve düşünceli bir yapıda olmaması zihninin dolu olmaması tedavinin seyri ve olumlu sonuçlanması için önemlidir.

Hipnoterapistlik bir uzmanlık mıdır hipnoterapist ne yapar? Bir kişinin hipnoterapist olabilmesi için psikolog, psikolojik danışman, doktor vb. olması gerekmektedir. Bu kişiler daha sonra Konya hipnoz eğitimi alarak hipnoterapist olabilmektedir. Hipnoterapist Dr. Serkan Akıncı da tıp doktorudur. Akıncı; daha sonra psikolojiye ilgisi olması dolayısıyla hipnoz eğitimi alarak Hipnoterapist unvanına sahip olmuştur.

Hipnoterapi kimlere uygulanır? Hipnoterapi bilinçaltı düşüncelere bağlı psikolojik sorunlar yaşayan bireylere uygulanmaktadır. Hipnoz terapisi ve kullanıldığı alanlar; bağımlılıklar, stres yönetimleri, travmatik durumlar, panik ataklar, cinsel işlev bozuklukları ve yeme bozuklukları hipnoterapi ile tedavi edilen hastalıklar olmaktadır.

Hipnoterapiyi kimler yapar? Hipnoterapiyi hipnoz eğitimi almış hekimler, psikologlar ya da psikolojik danışmanlar yapmaktadır. Psikolojik danışmanlık merkezi en iyi hipnoterapi doktoru tarafından tedavinizi geçekleştiriyoruz. Konya hipnoterapi uygulayan doktorlar/uzmanlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hipnoterapi zararları var mıdır? Hipnoterapi ile kişilerin bilinçaltı düşüncelerine inilerek tedaviler gerçekleştirilir. Bu nedenle hipnoterapinin bilinen hiçbir zararlı yönü yoktur. Sadece bazı durumlarda; alkol ve madde bağımlılıkları gibi bağımlılıklarda tedaviler zorlu olabilmektedir. En i̇yi 40 Konya hipnoz uzmanı iyi seçilirse terapiler de başarılı bir şekilde sonuçlanmaktadır.

Konya hipnozu ve hipnoterapiyi anlatttık. Sizler de en iyi hipnoterapi uzmanı tarafından ruhsal bozukluklarda hipnoterapi uygulamaları almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hipnoterapi İstanbul, hipnoterapi Eskişehir, hipnoterapi Ankara, hipnoterapi Konya ve hipnoterapi Türkiye hakkında daha detaylı bilgiler için uzmanlarımızdan yardım almayı unutmayın.

Hipnoz tedavisi nasıl yapılır? Hipnoz tedavisi kişinin kendi isteği ve iradesi doğrultusunda tedavi amaçlı uygulanır. Hastaların sallanan bir nesneye odaklanması sağlanarak terapiler gerçekleştirilir. Hipnozla kokain bağımlılığı tedavisi, hipnozla eroin bağımlılığı tedavisi, hipnoz ile kumar tedavisi gibi bir çok bağımlılıklarınızdan hipnoz hipnoterapi ile kurtulmanızı sağlıyoruz.

Hipnoz kimlere uygulanmaz? Hipnoterapi (hipnoz) akıl sağlığı olanlar, konsantrasyon eksikliği olan yada terapilere isteksiz giden bireylere uygulanmaz; uygulansa bile etkili sonuçlar alınamaz. Psikiyatride hipnoz ve hipnoterapi günümüzde oldukça gelişmiş olup birçok kişi ilaç vb. tedaviler yerine hipnoz tedavilerinden yararlanmak istemektedir.

İzmir kumar bağımlılığı tedavisi, Samsun kumar bağımlılığı tedavisi, Ankara kumar bağımlılığı tedavisi, Bursa kumar bağımlılığı tedavisi için bizlerle iletişime geçebilir daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Hipnozla uyuşturucu tedavisi ve hipnozla alkol tedavisi de yapılabilmekte olup hipnoz ile sigara bırakma Konya için uzman desteğimizden faydalanmayı unutmayın.

Bağımlılıklarda hipnoz tedavisi nedir nasıl gerçekleşir? Madde bağımlılığı hi̇pnoz yöntemi̇ i̇le tedavi̇ edilebilmektedir. Bağımlılıklara hipnozlu çözüm oldukça etkili yöntemlerdir. Hipnoz tedavisi ile kişinin iç dünyasına gidilmekte ve yaşadığı bağımlılıkların ana nedeni bulunarak çözüme kavuşturulmaktadır.

Psikolojik problemlerden biri de travma sonrası stres bozukluğudur. Travma sonrası stres bozukluğu nasıl tedavi edilir? Travma sonrası stres bozukluğu antidepresan ya da farklı terapi yöntemleri kullanılarak tedavi edilmektedir. Panik atak tedavisi ve hipnoterapi tedavisi bilinen en etkin tedavi yöntemidir. Travma sonrası stres bozukluğu tedavisi hipnoz çözülme ve travma; kişilerinin bilinçaltı düşüncelerine inilerek çözüme kavuşturulamayan travmaların çözüme kavuşturulması sağlanır.

Hipnoz hangi durumlarda uygulanır? Hipnoz hemen hemen bütün psikolojik sorunların tedavilerinde kullanılmaktadır. Hipnoz ile kişileri uyutarak onların düşüncelerine inilir ve hipnoterapist Konya, hastaya istediğini yaptırabilir düşüncesi hipnozla ilgili yanlış bilinenler kapsamındadır. Hipnoz esnasında kişilerin bilinci açık olmakta ve hipnoz sonrasında da kişiler ne yapıldığını hatırlamaktadır.

Hipnozun stres ve anksiyete bozuklukları tedavisinde kullanımı ile kişilerdeki günlük hayatı zorlaştıran anksiyete sorunlarını tedavi ediyoruz. Posttravmatik stres bozukluğunda hipnoterapi, travma sonrası stres bozukluğu ve travma terapisi için uzmanlarımızla iletişime geçmeyi unutmayın.

Hipnoz ile tedavi edilebilen hastalıklar oldukça geniştir. Psikolojik sorunların çoğunda kullanılabilen hipnoterapi yöntemleri; tedavilerin hızlı bir şekilde cevap vermesini ve sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlamaktadır. Hipnoz ile tedavi oldum diyen çoğu kişi memnun kalmakta ve sorunlarından kurtulmuş bir şekilde daha huzurlu hayat yaşamaktadır.

Konya hipnoz merkezi olarak hipnoz Konya tedavileri uygulamaktayız. Merkezimizde hipnoterapi yaptıranlar oldukça güzel geri dönüşler sağlamaktadır. Hipnoterapi yaptıranların yorumları bizleri mutlu ve motive etmektedir. Türkiye'nin en iyi hipnoz uzmanı tarafından tedavi almak ve sorunlarınızdan kurtulmak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Psikoterapist mi psikiyatrist mi? Psikoloğa mı gitmeliyim yoksa psikiyatriste mi? Takıntılar için psikolog mu psikiyatri mi? Psikolog doktoru neye bakar? vb. sorular ruhsal problemler yaşayan bireylerin tedavi alabilmek için sık araştırdığı konulardandır. Psikolog ve psikiyatrist ikiside ruhsal sorunları incelemekte olup farklı terapiler ile tedavi etmektedir. Yaşadığınız sorun ve derecesine göre psikolog veya psikiyatrist tercihi yapabilirsiniz.

Psikolog ve psikiyatrist kimdir nedir ne i̇s yaparlar? Psikolog ve psikiyatri arasında ne fark var? Psikolog ve psikiyatrist arasındaki fark nedir? Psikologlar sorunları psikoterapi yöntemleri ile tedavi ederken; psikiyatristler doktor oldukları için ilaç tedavilerinden de faydalanabilmektedir. Psikiyatrik tedavi yöntemleri ve süresi sizin psikolojik sorunlarınızın şiddetine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Psikiyatri nedir ve psikiyatri hastalıkları nelerdir? Psikiyatri nedir ne iş yapar? Psikiyatri neye bakıyor? Konya psikiyatrik bozukluk tedavisi doktorları; beyinde, ruh sağlığında meydana gelen nörolojik sorunları incelemektedir. Psikiyatri Konya hizmetlerinden yararlananlar farklı terapiler ile tedavi edilmekte ve gerek görüldüğü takdirde ilaç tedavileri de uygulanmaktadır. Konya psikoterapist, psikiyatri uzmanı tarafından sizlere profesyonel destek veriyoruz. Konya en iyi psikolog doktorları, psikiyatri ücreti ne kadar, Konya psikolog ücretleri ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Psikolog nedir hangi hastalıklara bakar? Psikolog nedir - hangi konularda psikoloğa danışılabilir? Psikolog (hizmetleri) danışmanlık; bağımlılıklar, cinsel problemler, anksiyete, travmalar vb. sorunları inceleyerek psikoterapi yöntemleri uygulamaktadır. Psikoterapi Ankara, psikoterapi enstitüsü, Konya psikoterapi uygulayan doktorlar/uzmanlar için bize ulaşabilirsiniz.

Psikiyatri nedir? Psikiyatri nedir hangi hastalıkları kapsar? Psikiyatri; beyindeki sorunlara bağlı oluşan rahatsızlıkları inceleyen bilim dalıdır. Psikoterapist nedir? Psikoterapist ise psikiyatri alanında uzmanlaşmış doktorlardır. Psikoterapi nedir psikoterapi yöntemleri nelerdir? Bütüncül psikoterapi yöntemleri yaşanan ruhsal probleme ve hastaya bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Travma sonrası stres bozukluğu nedir nasıl tedavi edilir? Travma sonrası stres bozukluğu hangi doktora gidilir? Travma sonrası stres bozukluklarında psikolog veya psikiyatrist yardımı almanız yaşadığınız travmanın şiddetine göre değişebilmektedir. Neden psikolog beni bazen doktora gönderiyor? gibi sorularınızın cevabı da tam olarak budur. Psikologlar ilaç tedavisi ihtiyacı olduğunu düşündüğü zaman sizleri doktora göndererek tedavilerinize devam etmenizi sağlamaktadır.

Hipnozla anksiyete geçer mi? Anksiyete olmamış durumların olabileceği endişesi ve kaygısıyla oluşur. Hipnoz ile anksiyete tedavisi; bireylerin bilinçaltındaki gerçekleşmeyecek düşüncelerinin neden oluştuğunu bularak ortadan kaldırmayı sağlar. Böylelikle hipnoz uygulamaları ile anksiyeteden kurtulabilirsiniz.

Psikolojik travma nedir? Travma; kişilerin hayatlarında yaşadıkları ve bireyleri olumsuz yönde etkileyen olayları sürekli hatırlaması akıllarından çıkaramamasıdır. Olayla bağımsız olarak yaşanılan herhangi bir durumun sürekli o anı hatırlatmasıdır. Bu durum bireylerin hayatlarını olumsuz etkilemekte olup hipnoz ve travma terapisi almaları gerekbilmektedir. TSSB de hangi terapi? Travma terapisi nedir? Travma terapisi eğitimi ile yaşanılan travmaların nedeni araştırılır ve daha sonra bu terapiler çift yönlü uyarımlar ile ortadan kaldırılır.

Hipnoterapi nasıl gerçekleştirilir? Hipnoterapi nedir ne i̇şe yarar? Nedir bu hipnoterapi? Hipnoterapi ne i̇şe yarar? Hipnoterapi nasıl yapılır? Hipnoz tedavisi (hipnoterapi) nedir nasıl yapılır? Hipnoz terapisi nedir? Hipnoz nasıl yapılır? Hipnoz terapisi nasıl yapılır? vb. sorularınız veya başka sorularınız için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Tıbbi tedavilerde hipnoz uygulamalarının kullanımı oldukça geniş bir alana yayılmıştır. Cinsel sorunlarda hipnoz tedavisi de bu alanlardan biridir. Cinsel fonksiyon bozukluğu düzelir mi? Cinsel isteksizlik, erken boşalma gibi cinsel sorunlar hipnoz ile cinsel terapi yöntemleri kullanılarak tedavi edilebilmektedir. Cinsel sorunlar çoğunlukla psikolojik sorunlardan ve bilinçaltındaki düşüncelerden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle cinsel sorunlar psikolojik terapiler ile kolaylıkla tedavi edilebilmektedir.

Cinsel işlev bozuklukları nasıl tedavi edilir? Cinsel fonksiyon bozukluklarında hipnoz tedavisi uygulamaları günümüzde oldukça artmıştır. Cinsel i̇şlev bozuklukları ve tedavi yöntemleri; cinsel işlev bozukluğunun türüne göre değişkenlik göstermektedir. Cinsel sorunlar biyolojik nedenlerden kaynaklı değilse hipnoz i̇le cinsel sorunların tedavisi yapılabilmektedir.

Hipnozla cinsel sorunların tedavisi nasıl yapılır? Hipnoz ile cinsel terapi; kişilerin bilinç dışı düşüncelerini ve yanlış duyduğu bilgileri ele almaktadır. Cinsel problemlerin çoğu bilinçaltındaki nedenlere bağlıdır. Bu nedenle cinsel terapide hipnozun yeri büyük bir öneme sahiptir. 9 ci̇nsel probleme hi̇pnoz i̇le çözüm, hi̇pnozla ci̇nsel terapi̇, hipnoz teknikleri hakkında bilgi almak için hipnoterapi merkezleri ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Hipnoz i̇le anoreksiya ve bulimia tedavisi de gerçekleştiriyoruz. Anoreksiya; kişilerin zayıf olma arzusu, kilo almak istememesi sonucu oluşmaktadır. Hipnoz ile anoreksiya tedavisi yaparak kişilerin bu yanlış düşüncelerini ve yaşayacak sıkıntılarını ortadan kaldırıyoruz. Hipnozla yeme bozukluğu tedavisi, hipnoz yeme bozuklukları - anoreksia ve bulimia sorunlarınızı ortadan kaldırmak için bize ulaşabilirsiniz.

İmge terapi nedir? İmge terapi kişilere sorunlarını çözmek için farklı imgeler sunularak kişilerin bilinç dışı düşüncelerinin de tedavilerde kullanılmasıdır. İmge terapi nedir nasıl uygulanır? İmge terapi nasıl uygulanır? İmge terapi yaptıranlar; ilk önce sorunları tespit edilir daha sonra sorunlar görsel imgeler kullanılarak tedavi edilir. Psikolojide imge nedir? Psikolojide imge herhangi bir görsel, işitsel imgenin kişinin bilinç altındaki sorunlarını ortaya çıkarmayı sağlar ve kişilerin sorunları imgeler eşliğinde ortadan kaldırılır.

Ruh sağlığı nedir? Ruh sağlığı tanımı nedir? Ruh sağlığı kişilerin psikolojik durumu ve ruh halini ifade eder. Ruh sağlığı yerinde olan bireyin özellikleri nedir? Ruh sağlığı yerinde olan bireyler; endişeli, kaygılı, mutsuz ve huzursuz olmazlar. Bu bireyler olmayacak düşüncelere kapılıp panik atağa neden olmazlar. Ruh sağlığı yerinde olmayan bireyler günlük yaşamı dahi etkileyecek ciddi sorunlar yaşayabilmektedir. Ruh sağlığı için ne yapılmalı? Ruh sağlığını korumanın 10 yolu için düzenli ve dengeli beslenmelisiniz, uyku düzeninizi iyi ayarlamalısınız.

Ruh sağlığı hastalığı ne demek? Ruh sağlığı hastalığı; kişilerin zihin sağlığında meydana gelen sorunlar depresyoni, şizofreni gibi hastalıklardır. Ruh sağlığı sorunları olanlar önce kime başvurmalı? Ruh sağlığı nasıl korunur? Ruh sağlığını korumanın yolları nelerdir? Psikoterapi nedir nasıl uygulanır? Psikoterapi nedir? vb. ruh sağlığı ve hastalıkları sorularınız için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Psikoloji nedir psikoloji ne demek? Psikoloji; insanların ruh sağlığını ve psikolojik sorunlarını inceleyen insanların yaşamı için oldukça önemli bir alandır. Psikolog nedir psikolog ne i̇ş yapar? Psikolog ise psikoloji alanının ilgilendiği konuları terapiler ile tedavi eden psikolojik danışmanlardır. Psikolog nedir ne iş yapar ve nasıl olunur? Psikolog olmak için Psikoloji bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

Bir psikolog ne yapar? Bir psikolog ne sorar? Psikolog kişilerin geçmişini, sorunlarını, terapiden beklentilerini, güçlü ve zayıf yanlarını danışana sorar. Psikologlar bu sorular ve yaşanılan psikolojik sorunlar eşliğinde danışanlara terapiler uygular ve sorunlarını çözüme kavuşturur. Psikolog nedir ne iş yapar ve nasıl olunur? Psikolog nedir ne değildir? Her yönüyle psikologluk psikolog nasıl olunur? gibi sorularınız için bizimle iletişime geçiniz.

Klinik psikolog nedir klinik psikolog ne i̇ş yapar? EMDR terapisi nedir? Tıkınırcasına yeme bozukluğu nasıl tedavi edilir? gibi sorularınız ve EMDR terapisi, psi̇koloji̇k danışmanlık merkezleri̇, psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti hakkında daha detaylı bilgiler elde etmek için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Hipnoz nedir? Hipnoterapi nedir? Hipnoz; sallanan nesneler kullanarak kişileri uyku ve uyanıklık arası bir duruma getirmektir. Hipnoterapi ise hipnoz olmuş bireylerin bilinçaltı düşüncelerine inilerek sorunun kaynağının bulunması ve çözüme kavuşturulmasıdır.

Hipnoterapi kimlere uygulanır? Kimlere hipnoz yapılamaz? Hipnozla tedavi; psikolojik sorunları olan herkese uygulanırken alzheimer ve akıl sorunları olan kişilere hipnoz yapılmaz. Kimler hipnoz olamaz sorusunun cevabı ise; hipnoterapiye isteksiz gelen ve hayal gücü yetersiz olan bireylere hipnoz yapılamaz yapılsa bile doğru sonuca ulaşılamaz. Bu nedenle hipnoterapiden faydalanacak kişilerin terapilere istekli gelmesi ve inançlı olması gerekmektedir.

Hipnoz i̇le tedavi edilebilen hastalıklar oldukça fazladır. Depresyon, anksiyete, yeme bozuklukları, bağımlılıklar, cinsel problemler gibi pdikolojik nedenlere bağlı sorunlar hipnoterapi ile tedavi edilebilmektedir. İlaç tedavisi kullanmadan önce hipnoterapi yöntemlerinden faydalanmak sorunların çözüme kavuşmasında yardımcı olmaktadır. Konyada hipnoz yapan doktorlar hipnozun klinikte kullanımı ile sorunlarınızı çözüme kavuşturmaktadır.

Hipnoterapi kaç seans sürer? Hipnoterapi seansları kişilerin yaşadığı psikolojik rahatsızlığın şiddetine ve bireylerin kişisel durumlarına göre farklı sürelerde uygulanabilmektedir. Hasta ve danışan ilk başta birbirlerini tanır ve daha sonra terapiye nasıl devam edeceklerini ne kadar süreceğini kararlaştırırlar. Bazı durumlarda hastanın durumuna bağlı olarak seanslar kısalabilmekte ya da uzayabilmektedir.

Hipnoz nedir ne değildir? Hipnoz; kişilerin uyutularak bilinçaltındaki düşüncelerine ulaşılması ve kişilerin uyku halinde olmasından kaynaklı istenilen her sorunun cevabının alınması düşüncesi oldukça yanlıştır. Hipnoz kişilerin uyku ile uyanıklık durumunda bilinçaltına inilerek sorunlarını çözüme kavuşturmaktır. Hipnoz durumunda bireyler etrafında ne olup bittiğinin farkındadır hatta kişi uyanıklık durumuna geldiğinde ne yapıldığını hatırlayabilmektedir.

Bireyler hipnoz tedavileri öncesinde hipnoz ile tedavi mümkün mü? merak etmektedir. Hipnoz tedavilerinde birey istekliyse, akıl sorunları yoksa ve hayal kurma yeteneği varsa tedaviler olumlu sonuçlanmaktadır. Hipnoz ile neler tedavi edilir bakacak olursak; birçok psikolojik sorunlar profesyonel hipnoterapistler tarafından tedavi edilmekte ve olumlu sonuçlanmaktadır.

Psikoterapi nedir hangi yöntemler uygulanır? Psikoterapi insanların ruhsal ve psikolojik sorunlarını terapiler uygulayarak tedavi eden alandır. Psikoterapi yöntemleri; bilişsel davranışçı terapi, kişilerarası psikoterapi, sistemik terapi, oyun terapisi vb. olarak farklı teknikler ile uygulanmaktadır. Psikoterapi neden yapılır? Psikoterapi nedir hangi durumlarda uygulanır? Psikoterapi insanların psikolojik sorunlarının günlük hayatlarına etki ettiğini, günlük yaşamını zorlaştırdığını farkettiğinde sorunların ortadan kaldırılması için psikoterapistler tarafından uygulanır. Bu terapilerin hiçbir zararlı yönü yoktur. Aksine terapiler psikoterapistler tarafından yapıldığında gayet olumlu sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Psi̇koterapi̇ nedi̇r i̇lk seansta neler yapılıyor? Psikoterapi ilk seansta danışan ve danışmanların birbirlerini tanıması sağlanır ve seansların seyrinin nasıl ilerleyeceği konuşulur. Psikolojik sorunları olan bireyler; Konya'da ücretsiz psikolog, ücretsiz psikolojik destek, online terapi ve psikolojik danışmanlık, ücretsiz psikoloğa nasıl gidilir? Ücretsiz psikolog desteği nasıl alınır? Devletin ücretsiz psikolog var mı? araştırması yapmaktadır. Online psikolog kaç tl, Konya psikolog tavsiye, hipnoz seansı kaç tl, psikiyatri seans kaç tl, hipnoterapi kaç tl vb. sorularınız için ve Konya psikolog doktorları yardımı almak için bizlerle iletişime geçmeyi unutmayın.

Harita

İletişim

Sosyal Medya Hesapları