Köfteci Ateş Baba Restaurantı

Firma Hakkında

Konya'nın İlk Köftecisi Ünvanını Taşıyan Ve Lezzeti İle Kaliteyi Esas Alan Bir Restaurant....

Köfteci Ateş Baba Restaurantı olarak Konya'da köfte nerede yenir sorusunun cevabı niteliğinde ocakbaşı ve köfte yapmaktayız. Konya'nın ilk köftecisi ünvanını elimizde bulundurmamızdan dolayı Konya'nın en meşhur köftecisiyiz. Konya'da ocakbaşı restaurant denildiğinde ilk akla gelen restaurantlardan birisiyiz. Konya et lokantaları içerisinde hem en köklü hem de en lezzetli lokanta olarak tüm Konya halkının dilinde ve damağında iz bırakmanın gururunu yaşamaktayız.

Konya'nın en iyi lokantası ve en iyi restaurantı olarak inegöl köfte, akçaabat köfte, kasap köftesi gibi tüm köfte çeşitlerini işinde isim yapmış ustalarımızca pişirmekte ve sizlerin beğenisine sunmaktayız. Tüm köfte ve ızgara çeşitlerimiz ile Konya'nın en lezzetli köftecisi olmayı başaran firmamız uygun fiyatları ve kalitesi ile sizlere hizmet vermektedir.

Konya'da uzun yıllar boyunca hizmet verdiğimiz bu sektörde Konya'nın ilk açılan restaurantlarından birisi olarak halen hizmet vermekteyiz. Konya'nın en köklü köftecisi olarak siz değerli dostlarımızın damaklarında eşsiz tatlar bırakmaya devam etmekteyiz. Ayrıca gibi bir çok mezelerimizle misafirlerimize eşsiz lezzetler sunmaktayız. Bir çok müşterimizin kalitemizle ve lezzetimizle hayran kaldığı konya'daki köfteciler arasında en meşhur köfte restaurantı olmayı başarmanın mutluluğu ve gururunu yaşamaktayız.

 

Kayıt Tarihi: 31.09.2017

Harita

Tirit Kebabı

Tirit Kebabımız Sizleri Bekliyor!

Tirit Lezzeti Şimdi Köfteci Ateşbaba'da! Konya'nın en meşhur yemeklerinden birisi olan tirit yemeği ya da diğer bir ismiyle tirit kebabı artık müessemizde sunulmaya başlanmıştır. Konya'da tirit nerede yenir sorusunun cevabı artık Köfteci Ateşbaba olacak. Tirit ustamız ile birlikte yeni başladığımız bu yemek çeşidinde ilk geri dönüşleri aldık ve hem yemeğimizi hem lezzetimizi test ettik.

Geri dönüşler son derece olumlu ve hem sunum yönü ile hem pişirmesi ve ağızda bıraktığı tat ile lezzetinin eşsiz olduğu yönünde. Bu nedenle artık Köfteci Ateşbaba Restaurantımızda sizlere hem görsel hemde lezzet şöleni sunmaya başlıyoruz. Tüm halkımızı eşsiz tirit lezzetimizi tatmaya davet ediyoruz.

Meşhur Köfte ve Izgaralarımız