Kps Otomotiv Treyler Dorse Römork Yedek Parça

Firma Hakkında

Kps Otomotiv Tır, Kamyon, İş Makineleri Kauçuk Yedek Parçaları ve Takozları İmalatı olarak tır kauçuk yedek parça imalatı yapmaktayız. Kamyon kauçuk yedek parça imalatımızın yanı sıra iş makinesi kauçuk yedek parça çeşitlerini de en avantajlı fiyatlarla toptan olarak üretmekteyiz. Tır, kamyon, iş makinesi ve çekici gibi tüm ağır vasıta araçların gerek kabin gerek kasa veya dorselerinde bulunan kauçuk yedek parçaların ve takozların imalatını gerçekleştirmekteyiz.

Tır plastik yedek parça fiyatlarımız ile sektörümüzde en kaliteli ürünleri en avantajlı fiyatlarla toptan olarak imal etmekte ve müşterilerimize sunmaktayız. Yine aynı şekilde kamyon plastik yedek parça ürünlerinin ve iş makinesi plastik yedek parçalarının üreticisi olarak hizmet vermekteyiz. Toptan bir şekilde imalatını yaptığımız çekici plastik yedek parçalarının ve kauçuk yedek parçalarının istenilen kalitede ve sertlikte imalatını gerçekleştirebilmekteyiz.

İmalatını en sık yaptığımız ürünler arasında dorse yanaşma takozları, kauçuk rampaları, kamyon teker takozları, kauçuk takozlar, rampa takozları, tek vidalı kapak takozu, küçük armut takozları, büyük armut takozları, kasa darbe takozu, delikli kapak takozu, aşırı yük takozu ve kabin takozları yer almaktadır. Tüm bu takoz çeşitlerinde istenilen ebatlarda ve sertlikte üretim yapabilmekte ve en uygun fiyatlarla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kps Otomotiv olarak ürettiğimiz tüm plastik ve kauçuk yedek parçaların kullanıldığı kasa çeşitlerinin tümü için özel üretim yapmaktayız. Sal kasa yedek parça çeşitleri, lowbed yedek parça imalatı, dorse yedek parça imalatı, swap body yedek parça fiyatları, flatbed yedek parça fiyat listesi, silobas yedek parça imalatı, milenyum silobas yedek parça fiyatları, damper yedek parça çeşitleri, tanker yedek parça imalatı, römork yedek parça çeşitleri, konteyner taşıyıcı yedek parça fiyatları, treyler yedek parça çeşitlerinde plastik ve kauçuk yedek parçalarının üretimini yapmaktayız.


Kayıt Tarihi: 27.02.2017

Harita

Faaliyet Alanlarımız

Kps Otomotiv olarak sal kasa, lowbet, dorse, swap body, flatbed, silobas, milenyum silobas, damper, tanker, römork, konteyner ve treyler gibi araç kasalarının plastik ve yedek parçalarının toptan imalatını gerçekleştirmenin yanı sıra farklı plastik ve kauçuk parçaları da istenildiği takdirde üretmekteyiz. Bu kasalarda kullanılan yan kapak takozları, yan bariyer takozları, frigofirik kasa takozları, köşeli oval kapak takozları, merdiven takozları, yan bariyer ayakları, civatalı kauçuk takozları, civatalı L tipi kabin takozları gibi parçaların toptan üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu yedek parçalara ek olarak civatalı paten takozu, civatalı dayama takozu, süspansiyon takoz çeşitleri, plastik paten blok döner, silikon paten ağzı, plastik paten ağzı, tır kasa yedek parça, yan bariyer kapak takozu, titreşim takozu, vibrasyon takozu fiyatları, titreşim sönümleyici takozlar, yaylı vibrasyon takozu, rampa dayama takozu ve amortisör takozlarının toptan imalatını en avantajlı fiyatlarla yapmaktayız.

Firmamız ağırlıklı olarak ağır vasıta araçların damperleri için plastik ve kauçuk takozları üretse de talep edildiğinde her türlü plastik ve kauçuk malzemeden üretilen parçaların imalatını yapabilmektedir. Sahip olduğumuz plastik enjeksiyon makinelerimiz sayesinde ve istediğimiz tüm ürünlerin kalıplarını yaptırabilecek imkana sahip olmamızın avantajını kullanarak en uygun fiyatlarla tüm sektörlere ve istenilen tüm plastik ve kauçuk malzemeleri üretebilmekteyiz. Pazar arabası tekerinden oyuncak imalatına kadar geniş bir yelpazede hizmet verebilmekte ve tüm plastik parçaların üretimini gerçekleştirebilmekteyiz.

KPS Otomotiv Kimdir?

Treyler Dorse Römork Yedek Parça Ürünlerinin İmalatını ve Plastik Enjeksiyon Hizmetleri Veren Kaliteli Firma...

1998 yılında kurulmuş olan kps otomotiv 1998-2010 yılları arasında sadece imalat ile yoğunlaşıp sektörde tecrübe aşamasını başarı ile geçmiştir. 2010 yılından itibaren yurt içi ve yurt dışı birebir satış çalışmalarını başlatarak günümüzde plastik ve kauçuk sektörüne kalite ve tecrübesi ile damgasını vurmuştur. Müşterilerimizi müşteri olarak değil, kendimizden bir bütün olarak görmeyi prensip haline getirirek, kaliteli ürünü uygun fiyat potansiyeli ile sizlere sunmayı görev haline getirmiş bulunmaktayız. Firma olarak ülkemiz ekonomisine bir nebze dahi olsa katkıda bulunmak için her geçen gün yeni ürün ve yeni istihdam alanları kurabilmeyi hedef olarak görmekteyiz.

Ürünlerimiz

Firma İle İletişime Geçin