MuTeks Makina

Firma Hakkında

Firmamız, 1990’lı yıllardan bu yana motor yenileme makinaları üretmektedir. Türkiye’de alanındaki gerçekleştirerek Türkiye’de üretimi olmayan “Motor Yenileme Makinaları” nın üretimini yapmış ve milli ekonomiye katkı sağlamanın gururunu yaşamıştır.

Halen alanında en büyük yatırıma ve ürün gamına sahip olan Muteks, rakiplerine de yol göstermiş ve sektörün Türkiye’deki gelişimine öncülük etmiştir. Firmamızda, her makine kullanıcıların isteklerini göz önünde tutularak AR-GE çalışmalarıyla tasarlamakta, eklenen her yeni özellik, farklı bir ihtiyacı karşılamaktadır. Bu nedenle ürünler- imizde kalite, pratik kullanım ve performansa dikkat edilerek, makinelerin güvenliği konusu- na özel olarak itina gösterilmektedir.

Üretilen makineler, kalitesi ile, artık tüm Türkiye de ve dünyanın bir çok ülkesinde tanınan bir marka haline gelmiştir. 1990 yılından bu yana sürekli artan ihracat çizgimiz bunun bir göstergesidir. Makinelerimiz bugün batılı ülkelerin yanı sıra, uzak doğu pazarına bile ihraç edilmektedir. Teknolojisini ve insan kaynaklarını sürekli ye- nileyen işletmemiz, Toplam Kalite Yönetimi belgesine sahip olan firmamız, 2010 yılında ise CE sertifikasına sahip olarak, kalitesini ispatlamıştır.

Kuruluşundan bu güne kadar her koşulda yatırımı kendine ilke edinen firmamız, Bundan sonra da sizlere daha iyi hizmet etmenin ve daha mükemmel ürünler sunmanın gayretinde olacağız.

Harita

Endüstriyel Parça Yıkama Makinaları

Endüstriyel parça yıkama makinesi daha çok sanayi sektöründe malzeme yıkama makinası olarak kullanılmaktadır. Küçük ve kirli parçaları temizleyen yüksek basınçlı yıkama makineleri bu parçaların kullanıldığı makinaların kullanımının sorunsuz olmasını sağlar.

Küçük ve kirli parçaları temizleyen parça yıkama makinası modelleri su ve elektrikten tasarruf sağlar. Bu nedenle parça yıkama makinesi doğa dostu özellik sergiler. Parça yıkama makine üreticisi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Parça yıkama maki̇neleri̇ basınçlı su ve deterjan kullanarak küçük parçaların profesyonel bir şekilde yıkanmasını sağlar. Yıkama makinası, basınçlı yıkama makineleri modelleri ve fiyatları kullanılacak alana göre farklılık gösterebilmektedir.

Basınçlı yıkama makineleri ve ürünleri kullanım türlerine göre farklı şekillerde Konya parça yıkama makinası imalatı yapmaktayız. Parça yıkama makinası fiyatları çeşitleri, basınçlı yıkama makinesi fiyatları için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Manuel parça yıkama makinesi, manuel 30lt. ultrasoni̇k yıkama maki̇nası özel fırçalar eşliğinde istenildiği gibi temizlik yapar. Turbo basınçlı parça yıkama makinası, manuel parça yıkama makineleri krom gövde kullanarak sağlam bir şekilde üretmekteyiz.

Basınçlı yıkama maki̇nesi̇ ve yedek parçaları her türlü zorlu kirden temizlemektedir. Manüel yıkama makinaları sanayide kullanılmakla beraber oto tamirhaneleri de kullanmaktadır. Manuel yıkama makine modelleri, parça yıkama makinaları temizlikte kullanılır.

Parça yıkama tezgahı ile endüstriyel basınçlı yıkama makinası, kabinli parça yıkama makinası kabin içerisine yerleştirilen parçaların temizliğini yapar. En iyi basınçlı yıkama makinesi, pnömatik namlu yıkama küçük parçaların temizliğinde oldukça kullanışlıdır.

Pnömatik hassas filitrasyonlu parça yıkama makinesi kabinli parça yıkama makinesi olarak kirli parçaların yıkanması, yüzey temizliği ve cila işlemlerinde kullanılmaktadır. Yüksek basınçlı endüstriyel parça yıkama işlemi parça yıkama cihazları için bize ulaşın.

Parça temizleme ekipmanları kapsamında üretimini gerçekleştirdiğimiz kabinli belden kırma parça yıkama makinası küçük ve kirli parçaları temizleme işlemini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Kabinli yıkama makinesi kolay bir şekilde temizlik yapar.

Parça yikama maki̇nalari, belden kırma parça yıkama bakım ve işletme maliyeti oldukça düşük olup enerjiden de tasarruf sağlamaktadır. Araba parçaları yıkama makinesi olarak da sanayi sektöründe oto yedek parça yıkama temizleme makinası olarak kullanılmaktadır.

İletişim

Firma İle İletişime Geçin