Nil Mest Deri ve Termal Çorap İmalatı Toptan Satış

Firma Hakkında

Nil Mest olarak profesyonel ve deneyimli ekibimizle deri mest, deri çorap, termal çorap, termal mest başta olmak üzere birçok ürün ve ürün grubunun imalatını ve toptan satışını yapmaktayız. Tasarım tescilli modellerimiz olan Ahi Deri Çorap Mestler ve Kaan Deri Çorap Mestlerimiz ile sizlere kaliteli ürünler sunmaktayız.

Termal deri çorap mest Osmanlı zamanlarından günümüze kadar gelmiştir. Termal mest çorap olarak da bildiğimiz deri mest, Osmanlı dönemlerinde çedik adıyla anılmış. Dini koşullar göz önünde bulundurularak tasarlanan deri mest çeşitleri, aşık kemiklerini örtecek şekilde ve ayaktan kolaylıkla çıkabilecek şekilde özel olarak tasarlanmaktadır.

Mest ayakkabı her madde kullanılarak üretilemez. Çünkü diğer bir adıyla deri patik kullanımında ayağın rahat olması gerekmektedir. Ayakkabı mest imalatı kapsamında hakiki deri mest üretimi gerçekleştirerek rahatlığınıza önem vermekteyiz. Deri mest çeşitleri; hakiki keçi derisi çorap mest, koyun derisi abdest mesti ve dana derisi astarlı mest olarak ayrılmaktadır.

Mest çorap abdest almakta zorlanan kişiler için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Çoğunlukla hasta bireylerin ayaklarını yıkaması zor olabilmektedir. Bu durumda çorap mest kolaylık sağlamaktadır. Su geçirmez mest ile abdest almanızı kolaylaştırmaktayız. Ayrıca termal çorap diğer adıyla termal mest ayaklarınızı da sıcak tutmaktadır.

Genelde yaşlı insanların kullandığı abdest mestleri abdest alma sırasında ayağını kaldırıp yıkayamayan yaşlılar tarafından kullanılmaktadır. Namaz mesti ile birlikte yaşlılar ayaklarını kolay bir şekilde mesh ederek abdestlerini tamamlayabilmektedir. Mest çorabı abdest sonrası ayağa giyilerek bir sonraki abdest almamızı kolaylaştırmaktadır.

Ayağa giyilen mest, bir-iki saat yol yürüyünce bile ayaktan çıkmayacak ve sağlam bir şekilde özel olarak tasarlanmaktadır. Termal ayakkabı tıpkı günlük ayakkabılar gibi ayak numaranıza uygun olmalıdır. Bu nedenle deri mest çeşitleri üretimini ayak numaralarınıza uygun olacak şekilde farklı numaralarda imal etmekteyiz.

Termal mest çorap ayağımıza uyumlu olmalı ve uzun bir yol yürüsek bile yürürken ayağımızdan çıkmaması gerektiğine değindik. Fermuarlı deri mest sayesinde mest çorap dilediğimizde ayağımızdan rahatlıkla çıkarılabilmektedir. Hakiki deri fermuarlı çorap mest kullanım kolaylığı ile karşımıza çıkmaktadır. Mest çorabı dilerseniz ayakkabınızın içine de giyebilirsiniz.

Ayakkabı içine giyilen mest sayesinde dışarıda da ayağımızı kolaylıkla mesh edebilmemiz mümkün olmaktadır. Mest deri tabanlı olmasından dolayı ayakkabı içinde bile kolay bir şekilde hareket edebilmemizi sağlar. Deri tabanlı kışlık termal mest kış mevsimlerinde dışarıda da abdest alabilmemizi kolaylaştırmaktadır.

Termal mest deri taban olması ile ayaklarınızın kolaylıkla hareket etmesini sağlar. Mesh için gerekli olan taban ve ayak üstünün deri olması şartı için deri tabanlı termal mest çorap üretmekteyiz. Bu termal deri çorap mest ayak kısmı deriden üst kısmı çorap olarak yapılarak ayağınızın konforunu sağlar.

Mest imalatı kapsamında üretimini gerçekleştirdiğimiz termal mest su geçirmez özelliktedir. Termal mest su geçirmez özelliği sayesinde ayaklarınızın ıslanmasını önler. Aynı zamanda soğuk geçirmez termal mest çorap ayaklarınızın üşümesini de önlemektedir. Mest yapımı sırasında sadece kış mevsimini değil yaz mevsimini de düşünerek yazlık mest üretimleri de gerçekleştirmekteyiz.

Kışlık termal çorap mest özellikle kış aylarında bize büyük bir avantaj sağlamaktadır. Abdest aldıktan sonra ayağa giyilen mest bir sonraki abdest alma işimizi kolaylaştırmaktadır. Mest çoraplar bir sonraki abdest sırasında ayaktan çıkarılmadan mesh edilerek abdesti pratik bir şekilde yenilememize yardımcı olur.

Ayrıca içi kürklü mest ve boğazlı mest olması sebebiyle de kış mevsimlerinde ayaklarımızın sıcacık olmasını sağlamaktadır. Su geçirmez çorap, abdest esnasında mesh ederken ayağımızın ıslanmasını engeller. Termal mest çorabı sadece abdest esnasında değil her an ayağımıza giyerek çorap olarak da kullanabiliriz.

Çorap mestler; kadın mest ve erkek çorap mest olarak üretilmektedir. Bu sayede herkes için uyumlu mest üretimi ve satışı gerçekleştirmekteyiz. Termal çorap mest tercihinize uygun olacak şekilde astarlı mest ve astarsız mest olarak da iki farklı şekilde üretilmektedir. Farklı deri mest çeşitleri ile birlikte hizmetinizdeyiz.

Genellikle, termal mest çorap siyah renk olarak tercih edilmektedir. Ama sizlere özel olarak siyah termal çorap mest üretiminin yanı sıra tercihlerinize uygun olacak şekilde renkli mest üretimi de gerçekleştirmekteyiz. En iyi çorap mest markası olarak sizler için deri mest imalatı yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Konya mest imalatı kapsamında farklı termal mest modelleri ve farklı termal mest çeşitleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Koyun derisi mest, keçi derisi mest, dana derisi mest, yanı fermuarlı mest, çift lastikli mest, kösele tabanlı mest ve daha fazla mest çeşitleri için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

 

Kayıt Tarihi: 04.05.2024

Harita

Ürün Görselleri

Firma İle İletişime Geçin