Nuudesing Patient Beds İntensive Care Hospital Beds Cabinets Producer Manufacturer Sales Turkey

Firma Hakkında

Nuudesign olarak hastane yatakları, bakım yatakları, sedyeler, hasta taşıma koltukları, jinekolojik muayene masaları, kan verme koltukları, diyaliz koltukları, kbb koltukları, fizik tedavi ve rehabilitasyon yatakları, ilaç ve tedavi arabaları, bebek karyolaları ve medikal mobilya grubu ürünleri üretmekteyiz.

Uzun yıllara dayanan tecrübemizle, en kaliteli medikal mobilya üreticisi olarak ün kazandık. Yurt dışında yaptığımız çalışmalarla tüm dünyada faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Ayrıca imalatını yaptığımız tüm hasta yatakları ve tüm ürünler TSE ve CE belgeli olarak bu standartlara uygun olarak yapılmaktadır.

Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için sektörümüzle ilgili tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. En son teknolojileri medikal yataklarımıza başarıyla uyguluyoruz.

Katlanır sedye, tedavi masası, hasta yatakları, jinekolojik muayene masaları, ems sedyesi, kbb koltukları, hasta tedavi sedyesi, tekerlekli sedye ürünümüzü her geçen gün kalitemizi arttırarak tasarımını yenileyerek en iyi medikal mobilyaların imalatını yapmaktayız.

Müşterilerimizi memnun ediyor ve sizlere en kaliteli çözümleri sunuyoruz. Nuudesign olarak en kalifiye personel ve deneyimli profesyonel kadro ile çalışıyoruz. Sürekli olarak yenilikçi çözümler uyguluyoruz ve en iyi hizmeti garanti ediyoruz.

Başarılı planlama kaliteyi getirir mottomuz ile Türkiye ve yurt dışında her ülkedeki tüm sağlık kurumları için kaliteli medikal mobilyalarımızla yolumuza devam etmekteyiz. 7/24 ulaşılabilirliğimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Nuudesign Medikal Mobilya kurulduğu günden bu yana hastane yatakları, üzengili muayene masası, elektrikli karyola, ayarlanabilir yaşlı yatakları, çekmeceli medikal araba ve çekmeceli medikal araba teknolojilerini araştırma ve geliştirmeye yatırım yaparak geliştirmeyi hedeflemektedir.

Karyola, medikal araba imalatçıları ve medikal işlem arabaları konusunda her geçen gün kendimizi geliştirmekte ve meslek etiğine büyük önem vermekteyiz. İnsan hayatına değer kattığımız medikal mobilya projeleri ile her koşulda hasta yatağı ve hastane mobilyası üreterek siparişlerinizi zamanında teslim ediyoruz.

Uzun vadeli ve sürekli başarıya önem veren bir firma olarak çekmeceli medikal arabası, satılık ayarlanabilir yatak, diyaliz koltuğu, bebek karyolası, ecza arabası, yarı elektrikli hasta yatağı ve jinekolojik muayene masası üretimini sorunsuz ve hızlı bir şekilde yapmaktayız. kaliteden taviz vermek.

Tüm müşterilerimize hızlı çözümler sunarak, en kaliteli medikal yataklar, ev tipi hasta yatakları, ayarlanabilir yataklar, çekmeceli medikal tekerlekli araba, elektrikli hasta yatağı, mobil bilgisayar arabası, refakatçi koltuğu, kan bağışı koltuğu üretip ekonomik fiyatlara ihtiyaç duymadan sunuyoruz. kaliteden ödün vermek.

Kayıt Tarihi: 14.05.2020

Harita

Products

Firma İle İletişime Geçin