Psikon Evlilik ve Çift Terapisi Aile Danışmanlığı Konya

Firma Hakkında

Uzman Klinik Psikolog Kamuran Nur Gül

Psikon Sağlık & Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak sizlere uzman klinik psikolog kadromuzla yetişkin danışmanlığı, ergen danışmanlığı, çift terapisi aile ve evlilik danışmanlığı hizmetleri veriyoruz. Merkezimizde hizmet vermekte olan Uzman Klinik Psikolog Kamuran Nur Gül; Psikoloji Bölümü lisans ve yüksek lisans eğitimlerini yüksek başarı ile tamamlamıştır. Evli bireyler ve çiftler üzerinde bir çok araştırması bulunan psikoloğumuz i̇lişki ve evlilik terapisi alanında profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir.

Çift terapisi & çift danışmanlığı nedir? Çift ve evlilik terapisi - aile çift evlilik terapileri; ikili ilişkilerde ve evliliklerde bireyler arasında yaşanan sorunları, iletişimsizlikleri ve anlaşmazlıkları terapiler eşliğinde çözen psikoterapi dalıdır. Evlilik terapisi çift terapisti daha çok bireylerin birbirleri ile olan ilişkilerini ve birbirlerine nasıl davrandıklarını inceleyerek aradaki problemi çözüme kavuşturur. Çiftlerin arasındaki problemlere göre evlilik ve çift terapisi yöntemleri uygulanarak sorunların çözümüne gidilir.

Evlilik ve çift terapisi nedir? Çift aile ve evlilik terapisi; çiftlerin aralarında oluşacak çatışmaları önlemeye, birbirleri ile etkili iletişim kurmalarına dolayısıyla çiftlerin ilişkilerini güçlendirmeye yarayan Konya çift terapisi - Konya psikolog uzmanlarımız tarafından siz değerli çiftlerimize özel olarak verilen hizmetlerdir. Evli̇li̇k ve çi̇ft terapi̇si̇ - çi̇ftler terapi̇de sorunlarının üstesinden gelebilmeyi, anlaşmazlıkları çözümlemeyi en önemlisi birbirlerini dinlemeyi ve anlamayı öğrenmektedir. Mutlu bir evlilik ve evlilik terapisi - terapi - danışmanlık için uzman psikologlarımız eşliğinde, çift evlilik i̇lişki terapileri hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Çift terapisi nedir? Nasıl yapılır? Çift terapisi işe yarıyor mu? Bireysel terapi mi? Çift terapisi mi? Evlilik süreci içerisinde bulunan ve aralarında problemler, tartışmalar yaşayan bireylerin bireysel terapiden çok aile evlilik çift terapisi almaları aralarındaki problemin çözümü için gereklidir. Çift ve evlilik terapisi Konya hizmetimizden faydalanmak isteyen çoğu kişi özellikle erkekler eşim çift terapisi i̇stiyor ama ben i̇stemiyorum demektedir. Bu düşünce yapısı farklı nedenlere bağlı olmakla beraber yanlış bir düşüncedir. İlişkisinde sorun yaşayan ve bu sorunları düzeltmek isteyen her çiftin evlilik & aile & çift terapisi hizmetlerinden yararlanması son derece doğal ve gereklidir.

Çift ve evlilik / aile danışmanlığı amaç ve hedefleri nelerdir? Çift terapisi aile danışmanlığı amaç ve hedefleri; çiftler arasındaki sorunları bulmak ve bu sorunları çözmek olmakla beraber aile içinde huzur oluşturmayı sağlamaktır. Aile danışmanlığı, mutlu bir evlilik dolayısı ile doğru birer ebeveyn olarak sağlıklı ve mutlu çocuklar yetiştirmeyi amaçlar. Aile içerisindeki sorunlar çocukları da etkilemekte olup onları yanlış yollara sürükleyebilmektedir. İlişkilerde sorun yaşayan çiftlerin uzmanlarımızdan çift terapisi - evlilik terapisi - aile danışmanlığı desteği alması hem ilişkiyi kurtarmak hem de çocukların geleceği için büyük öneme sahiptir.

Aile danışmanlığı ve çift terapisi arasındaki farklar nelerdir? Evlilik(çift) terapisi; çiftler arasındaki problemleri çözmeyi amaçlar. Aile danışmanlığı ise tüm aile bireylerini ele alarak problemlerin çözümünde yardımcı olur. Çift ve aile terapisi bireylerin bir arada olduğu terapi yöntemleri ile çözüme kavuşturulur.

Çift terapisinde terapi süreci nasıl i̇lerler? Evlilik ve çift terapisi çiftler terapide ilk olarak çift terapistinin kendini tanıtmasını dinler. Bu sayede çift terapisti hem kendini tanıtır hem de çiftleri dolaylı yoldan tanımaya başlar. Daha sonra ise ilişkinin başlangıcı ve devamı incelenir. Bu inceleme esnasında çiftlerin çevreleri tarafından da nasıl gözüktüğüne dikkat edilir. Elde edilen bilgilere dikkat edilerek çiftlerin arasında yaşanan problemlerin çözümüne gidilir.

Çift terapisi bir ilişkiyi kurtarır mı? Çift ve evlilik terapisi yüksek bir oranla ilişkiyi kurtarmakta ve mutlu bir ilişki yaşanmasını sağlamaktadır. Aile evlilik ve çift terapisi; ilişkilerinde sorun yaşayan hatta ayrılık aşamasına gelen bireylerin ayrılıktan önce ilişkilerini kurtarabilmek için kesinlikle alınması gereken terapilerdir. Evlilik terapisti uzman psikologlarımız sizlere özel olarak aile evlilik ve çift terapisi eğitimi vermekte ve mutlu bir ilişki yaşamanıza katkıda bulunmaktadır.

Çift ve aile terapisi nedir? Evlilik (çift) terapisi nedir? Hangi durumlarda önerilir? Evlilik ve çift terapisi sağlıklı i̇lişkilerin anahtarı olarak bilinmektedir. İlişkilerinde sorun yaşayan, problemleri sürekli tekrar eden, birbirlerine karşı yıkıcı ve kırıcı davranan tüm çiftlere aile ve çift terapisi/ danışmanlığı önerilmektedir. Konya ai̇le danışmanı ai̇le terapi̇sti̇ hizmetimizden faydalanarak sizler de problemsiz, birbirinizi anladığınız bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Evlilik terapisti neden gereklidir? Aile çift i̇lişki evlilik terapisti; evlilik problemleri yaşayan çiftlerin direkt boşanma sürecine geçmeden önce ilişkilerini kurtarmaları için gereklidir. Evlilik terapisti i̇le çiftler sorunlarından kurtuluyor ve ayrılıkların önüne geçilmiş oluyor. İlişkilerinizde sorunlar yaşıyorsanız uzmanlarımızdan destek alabilir; aile terapisi çift terapisi evlilik terapisi i̇lişki terapisi hizmetlerimiz sayesinde sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Aile ve çift terapisi nedir? Hangi durumlarda başvurulur? İlişkilerinde sorun yaşayan çiftlerin en çok araştırdığı soruların başında gelmektedir. İkili ilişkiler evlilik bireylerin mutlu bir yaşam sürmesi için önemli bir konuma sahiptir. Çiftlerin birbirlerini çok sevdiği ama anlaşamadıkları, birbirlerini sürekli yanlış anladığı ve sürekli tartışma içinde oldukları durumlarda evlilik ve çift terapisi eğitimi almaları gerekmektedir. İlişkilerinin devamı ve huzurlu olması için çiftler uzmanlarımızdan çift terapisi & evlilik terapisi alabilirler.

Evlilik ve ilişki danışmanı hizmeti almak isteyen bireyler online çift terapisi, onli̇ne evli̇li̇k terapi̇si̇ - çi̇ft terapi̇si̇, çift terapisi fiyatları 2024 hakkında bilgi almak istemektedir. Bu nedenle çiftler; aile terapisi fiyatlar evlilik terapisi ücretler, online çift ve aile terapisi, online terapi ücretleri online psikolog fiyatları 2024, çift terapisi online vb. araştırmaktadır. Psi̇kolog psi̇ki̇yatri̇st ücretleri̇/fi̇yatları 2024, evlilik terapisti ücretsiz, online psikolog ile online terapi, online terapi ücretleri, evlilik terapisti devlet hastanelerinde var mı? 2024 online psikolog terapi ücretleri, çift terapisi fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Psikolog fiyatları, en i̇yi 50 evlilik terapisti - 2024 fiyatları, evlilik terapisti fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak ve sorularınızı sormak için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Evlilik terapisi nedir nasıl yapılır? Ai̇le ve eş terapi̇leri̇ hizmeti sunduğumuz çiftlerimizde evlilik problemleri bazen cinsel sorunlardan kaynaklanabilmektedir. Bu gibi durumlarda sorunların çözümü için evlilik terapisi ve cinsel terapiyi bütünleştirmek gerekmektedir. Çiftlerimize en i̇yi 25 çift terapisi tekniği egzersizi ve aktivitesi öğretilerek çiftlerin birbirlerine yakınlaşması sağlanır. Çift terapisi & evlilik terapisi ve danışmanlık hizmetimiz ile çiftlere bir çok konuda bilgiler sağlamakta ve onların mutlu bir ilişki yaşamasına yardımcı olmaktayız.

Çift terapisi i̇şe yarıyor mu? 4 etkisi nedir? Aile-evlilik-çift terapisi alan bireylerin büyük bir çoğunluğu problemlerini aşmakta olup çift evlilik i̇lişki terapisi hizmetlerinin oldukça fazla işe yaradığını gözlemlemekteyiz. Evlilik ve çift terapisi aile danışmanlığı kapsamında aile ve çift terapisi eğitimi verdiğimiz çiftler belli yetenekler elde etmektedir. Bu yetenekler; bireylerin empati kurmayı öğrenmesi, çatışmaları pratik bir şekilde çözebilmesi ve duygularını kontrol edebilmeyi öğrenmesidir. Bireylerin öğrendiği ve uyguladığı bilgiler sayesinde ilişkileri düzelmekte ve mutlu bir yaşam sürebilmektedir.

Evlilik terapisti ne sorar? 5 soru tipi nelerdir? Evlilik terapisi danışmanlığı çift terapisti; ilişkinizde sık sık tartışmalar olur mu? Cinsel hayatınız, duygu karmaşıklığı, ekonomik sorunlar gibi sorular sorarak evliliğinizdeki problemin asıl kaynağını bulur. Çiftler arasındaki i̇letişim sorunları ve anlaşmazlıklar çift problemlerinin başında gelmektedir. Ekonomik şartlardan ya da duygu karmaşıklığı yaşadığınız, kendinizi net ifade edemediğiniz durumlarda da çift terapisi yardımı almanızı öneriyoruz.

Çift ve evlilik terapileri ortalama olarak ne kadar sürer? Çiftler yaşadıkları sorunların bir an önce ortadan kalkmasını istedikleri için bu soruyu çok merak etmektedir. Aile/evlilik terapileri (çift terapisi) süresi; bireylerin yaşadıkları probleme ve kişilik özelliklerine göre farklı sürelerde tamamlanabilmektedir. Çift terapisi i̇şe yarar mı? Çift-evlilik terapisi i̇şe yarıyor mu? Çiftlerin bir başka merak ettiği sorulardandır. Evlilik & çift danışmanlığı ya da aile ve evlilik çift terapisi sayesinde çiftlerin de istekleri doğrultusunda sorunlar ayrılığa gidilmeden çözüme kavuşturulmaktadır.

Evlilik ve çift terapisi çiftler terapide fiyatları, online çift terapisi & aile ve evlilik terapisi, Konya evlilik terapisi uygulayan doktorlar/uzmanlar, online evlilik terapisi için bize ulaşın. Konya çift terapisi uygulayan doktorlar/uzmanlar, evlilik terapisti tavsiye, evlilik terapisti ücretleri hakkında bilgi almak ve evlilik danışmanlarından tavsiyeler öğrenebilirsiniz. En i̇yi 12 konya evlilik terapisti - fiyatları ve tavsiyeleri, evlilik ve çift terapisi çiftler terapide fiyatları ve özellikleri, çift terapisi hakkında merak edilenler Konya çift terapisi - Konya psikolog - Konya'da en i̇yi psikolog ile ilgili daha detaylı bilgilere sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evlilik terapisi nedir? Çiftler hangi durumda başvurabilir? Evlilik terapisi nedir/hangi durumlarda gidilmelidir? ya da Çift terapisi almak ne zaman bir i̇htiyaçtır? Çiftler artık anlaşamıyoruz diyorsa aralarında gereksiz tartışmalar oluşuyorsa, ufacık problemleri bile büyütüyorlarsa evliliklerinin devamı için uzmanlarımız sizlere aile terapisti evlilik & çift terapisi hizmetleri sunmaktadır. Aile çift ve evlilik terapisine gidenlerin yorumları ve geri dönüşleri oldukça olumlu olmakta ve evliliklerini çift ve aile terapisi eğitimi sayesinde kurtardıklarını söylemektedir.

Çift terapisi ne sağlayabilir? Evlilik terapisi evlilikleri kurtarır mı? Çift terapisi ile sorunları aşmak mümkün olup çift - evlilik terapisi ile evliliklerinizi kurtararak mutlu bir ilişki yaşayabilirsiniz. Ai̇le ve çi̇ft danışmanlığı, çi̇ft ve evli̇li̇k terapi̇si̇ psikolog ve psikiyatri yardımı ile tedavi edilmektedir.

Konya ai̇le danışmanı - aile ve çift terapisi nedir? Eşler arasındaki sorunlarda evlilik terapisi almak sorunların giderilmesini sağlamak mutlu ve huzurlu bir evlilik için gereklidir. Eşler arasındaki sorunlar sadece eşleri ilgilendirmemekte problemler çocuklara da yansıyabilmektedir. Kendi mutluluğunuz ve çocuğunuzun daha mutlu bir gelecek yaşaması için sorunlarda Konya aile terapisti, aile danışmanlığı ve çift terapisi yardımı almanızı tavsiye ediyoruz. Konya çift terapisi, Konya evlilik aile ve çift terapisi, Konya çift terapisi Konya psikolog hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evlilik terapisi nedir ilişki terapisi nasıl yapılır? Ai̇le ve evli̇li̇k terapi̇si̇; çiftlerin yaşadığı problemlere göre farklı yöntemlerle uygulanmaktadır. Duygu odaklı evlilik ve çift terapisi eğitimi; çiftlerin konuşarak anlaşması yerine sadece duygularının eşi tarafından anlaşılmasını istemesi üzerine verilir. Çift terapisinde gottman yöntemi; çiftler arasındaki duygulara ve buna bağlı sorunlara bakılan evlilik (çi̇ft) terapisi ve danışmanlığı çeşididir. Evlilik terapilerinde bilişsel davranışçı yaklaşım; eşlerin birbirlerinden gerçek olmayacak kadar büyük hayali beklentilerinin önüne geçilmesi için verilir. Bu hayali beklentiler eşler arasında oldukça büyük sorunlara yol açabilmektedir. Farklı i̇li̇şki̇ ve evli̇li̇k terapi̇si̇ yöntemleri kullanılarak yapılan tedavilerin ortak amacı çiftler arasındaki sorunların çift terapisi - i̇lişki terapisi - psikolog öncülüğünde çözüme kavuşturulmasıdır.

Konya ai̇le danışmanı - aile ve çift terapisi nedir? Aile - çift terapisi; aile evlilik ve çift sorunları ele alınarak yapılan evli̇li̇k terapi̇si̇ ve uygulama şekilleridir. İlişki ve evlilik terapisi hakkında yanlış edilnilen bilgilere göre çiftler ön yargıyla yaklaşmamalıdır. Eğer aralarında sorun var ve çözemiyorlar ise evlilik ve aile terapisi, çi̇ft ai̇le ve evli̇li̇k danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmaları gerekmektedir.

Hangi durumlarda evlilik terapisine gidilmeli? Ayrıyken çift terapisi size nasıl yardımcı olur? Aralarında problem yaşayan ve ayrılmak istemeyen çiftler çoğu zaman biraz ara vermek ayrı kalmak istemektedir. Bu ayrı kalma sürecinde kendilerini toparlayacaklarını ve ilişkilerinin düzeleceğini zannetmektedirler. Ayrı kalma düşüncesi tamamen yanlış olup bu durum çiftler arasındaki problemleri daha da arttırmaktadır. Aralarında problem yaşayan ve bu problemleri konuşarak çözemeyen çiftler uzman evlilik danışmanı ve aile terapisi yardımı alarak evliliklerini kurtarabilmektedir.

Konya evlilik(çift) terapisi, aile ve evlilik terapileri almak isteyen çiftler; aile ve çift terapisti klinik psikolog araştırmasını güzel yapmalı ve kendileri için en iyi evlilik terapisti seçmeleri terapi öncesi en önemli adımdır. Aile-çift terapisi/ aile danışmanı farklı problemler konusunda uzmanlaşmış olabilmekte ve sizin probleminize uygun olacak şekilde Konya ai̇le danışmanı – ai̇le terapi̇sti̇ seçmeniz gerekmektedir.

Evlilik terapisi nedir? İlişki terapisi neden ve nasıl yapılır? Evlilik ve aile terapileri ya da aile ve çift danışmanlığı evlilik öncesi ve sonrasında aralarındaki sorunları çözebilmesi için gerek duyulan tüm bireylere verilebilir. Çiftlere ilk olarak çift terapisi hakkında bilinmesi gerekenler anlatılır, beklentiler verilebilecek hizmetler karşılıklı konuşulur ve terapilere başlanır. Evlilik terapisi almanın faydaları terapilerden sonra çiftler tarafından çok net bir şekilde gözlemlenmiştir.

Çift terapisi nedir? Ne i̇şe yarar? Aile evlilik ve çift terapisi nedir? Çift ve i̇lişki terapisi nedir? Çift ve aile terapisi nedir? Nasıl yapılır? Çift terapisi nedir? Evlilik terapisi nedir? Nasıl yapılır? Aile ve çift terapisi nedir? gibi aklınıza takılan soruları sorabilmek ve daha detaylı bilgi almak için Psikon Sağlık & Psikolojik Danışmanlık Merkezi uzmanlarımızla iletişime geçmeyi unutmayın.

İlişki ve evlilik danışmanı, aile danışmanlık, bireysel evlilik terapisi, evlilik terapisti ve eş terapisi, aile ve çift terapileri, aile evlilik çift terapisi ve i̇lişki uzmanlığı seansları genel olarak hepsi aynı kapıya çıksa da farklı teknikler ve terapiler kullanabilmektedirler. Aile terapisti fiyatları ve aile danışmanlığı ücretleri, online psikolog danışmanlığı, sgk anlaşmalı evlilik terapisti hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evlilik ve aile terapisti kimdir? Aile eş ve evlilik terapisi ne zaman gerekir? Evlilik terapileri, evlilik ve çift terapisi - psikoterapistler tarafından çiftlerin evlilikte yaşanan sorunları çözmek için uygulanması olarak bilinmektedir. Bilinenin aksine evlilik ve i̇lişki terapisi evliliğe hazırlık sürecinde evlilik öncesi terapi olarak da uygulanabilmektedir. Evlilik öncesi çiftlerin birbirini yakından tanıması, daha gerçekçi yaklaşması, anlaşmazlıklarını çözmesi ve uzun, mutlu bir evlilik yaşaması için ilişki terapisti yardımı almaları gerekebilmektedir.

Evlilik terapisi ne yapar? Aile ve evlilik terapileri ne işe yarar? Aile danışmanı aile terapisti; evli bireylerin aile içerisinde (çocuklar da dahil olacak şekilde) yaşadığı problemlerini, gerekirse bütün aile bireylerinin katılımı ile terapi ve danışmanlık hizmetleri ai̇le ve evli̇li̇k terapi̇si̇ hizmeti sağlamaktadır. Çift evlilik ve aile terapisi aynı gözükse de uygulanacak terapi yöntemlerine bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir.

Evlilik terapisi nedir nasıl uygulanır? Evlilik terapisinde ne yapılır? Evlilik terapisi; bireysel ve çift terapisi olarak farklı biçimlerde uygulanabilir. Çift terapisi - evlilik terapisi - çift danışmanlığı kapsamında ai̇le danışmanı ai̇le terapi̇sti̇ ve çift terapistlerimiz gerek duyduğu takdirde çift veya bireysel danışmanlık verebilmektedir. Evlilik terapisi - Konya terapi aile danışmanlığı hizmeti sunan uzmanlarımız öncelikle sizi dinlemekte daha sonra size uygun terapiyi uygulamaktadır.

Evlilik çift terapisi nedir? Çift aile terapistleri ne yapar? Evli̇li̇k terapi̇si̇ nedi̇r ai̇le çi̇ft terapi̇si̇? Evlilik terapisi nedir? vb. sorularınız ve evlilik ve terapi, aile ve evlilik terapi, aile danışmanlığı çift evlilik i̇lişki terapisi, evlilik danışmanlığı ve i̇lişki terapisi, aile terapisi (çift terapisi), çift terapisi Konya hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çift ve evlilik terapisi nasıl yapılır? Çift ve evlilik terapisi - aile danışmanlığı evliliği kurtarma formülü olarak büyük bir öneme sahiptir. Konya çift terapisi Konya'da en i̇yi psikolog hizmetlerimiz ile evliliğinizi, ilişkilerinizi kurtarmanıza yardımcı oluyoruz. Aşk ve evlilik terapisi daha çok kıskançlık(evlilikte kıskançlık) - çift-terapisi olarak karşımıza çıkabilmektedir. Çiftlerin birbirlerini aşırı kıskanması zaman zaman sorunlara yol açabilmekte ve ilişkilerini zedelemektedir. Konya çift ve evlilik terapisi hizmetlerimiz ile daima sizlerin yanında olmaktan yaşadığınız sorunlara evlilik ve çift terapisi - aile danışmanlığı hizmetlerimiz ile yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Problemli ve mutsuz olan evliliklerinizi veya ilişkilerinizi kurtarmak için i̇lişki çift ve evlilik terapisi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Aile ve çift terapisi almak isteyen çiftlerimiz; evlilik terapisi fiyatları 2024, en i̇yi 50 evlilik terapisti - 2024 fiyatları, aile ve çift terapisi hakkında sık sorulan sorular, çift terapisinde doğru ve yanlışlar, aile danışmanı fiyatları, psikolog evlilik terapisti fiyatları konularını araştırmaktadır. Çift terapisi hakkında bilmek i̇stediğiniz her şey için uzmanlarımız ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Harita