Türmas Isıtma ve Kazan Sistemleri

Firma Hakkında

Türmas Isıtma ve Kazan Sistemleri olarak ev, apartman, işyeri, fabrika gibi mekanların ısıtılması için kalorifer kazanları ve ısıtma sistemlerinin imalatını yapmaktayız. Konut ısıtma ve kapalı alan ısıtması alanlarında hizmet veren firmamız en kaliteli ısıtma sistemi ekipmanlarını ve kalorifer kazanlarını üretmekte ve uygun fiyatlarla kullanıcılarımıza sunmaktadır.

İmalatını ve uygun fiyatlarla satışını yaptığımız ürün çeşitlerimizi sıralamak gerekirse bunlar; kat boylerleri, tek ve çift serpantinli boylerler, akümülasyon tankları, titanyum katkılı emaye boylerleri, merkezi sistem manuel kalorifer kazanları, merkezi sistem stokerli katı yakıtlı kazanlar, soyk serisi otomatik ve manuel stokerli kazan çeşitleri, pistonlu stokerli kazanlar ve katı yakıtlı temoblok kazanlarımızdır.

Kat boyleri çeşitlerimizden hangisini alacağınıza karar vermeden önce ihtiyaca göre hangi boyler türünün ve kaç litrelik boyler seçilmesi gerektiğinin belirlenmesi gerekir. Bu sayede müşterilerimizin ihtiyacına yönelik doğru ürünü seçmek daha kolay olmaktadır. Kat boylerlerinin farklı ölçülerde farklı ebatları bulunmaktadır. Bu boyler modellerinden hangisinin tercih edileceği ısıtılacak alanın büyüklüğüne ve başka kriterlere göre belirlenmektedir. Kat boyleri fiyatları da bu anlamda farklılık göstermektedir.

Serpantinli boyler grubumuzda ise serpantinli boylerlerimiz türlerine göre tek serpantinli boyler ve çift serpantinli boyler olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Tek serpantinli boyler fiyatlarımız yine aynı şekilde ısıtılacak alanın büyüklüğüne veya kullanılan su miktarına göre farklı ölçüleri bulunduğundan boyler modeline göre değişmektedir. Çift serpantinli boyler modellerimiz de tek serpantinli boylere göre çalışma prensibi olarak aynı olmadığından farklı modelleri bulunan bir boyler türüdür. Ayrıca titanyum katkılı emaye boyler imalatı da yapan firmamız farklı kullanım amaçlarına göre ürün çeşitliliğini arttırarak müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Akümülasyon tankı imalatı da yapan firmamız sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda tüm standartlara uygun ve tamamen güvenilir akümülasyon tankları ile sizlere kaliteyi en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Akümülasyon tankı fiyatları ihtiyaç duyulan akümülasyon tankına göre farklılık gösterdiğinden detaylı bilgi ve fiyat almak için müşterilerimizin bizimle iletişime geçerek yardım almaları ve teknik bazı sorularımızı cevaplandırmaları gerekmektedir. Bu sayede en doğru ürünü tercih etmelerini sağlamaktayız.

Apartmanlar ya da iş merkezleri için kalorifer kazanı çeşitlerini de imal etmekteyiz. Merkezi sistem manuel kalorifer kazanı fiyatlarımızla sektörümüzde hem kalitemiz hem de güvenilirliğimiz ile lider firmalardan birisi konumundayız. Merkezi sistem stokerli katı yakıtlı kazan modellerimiz sizlerin yüksek verimlilik ve minimum kaynak kullanımızı sağlayarak ısınma ihtiyacınızda tasarruflu çözümler sunmaktadır.

Soyk serisi otomotatik ve manuel seçenekleri bulunan stokerli kazan çeşitlerimizin yüksek kaliteleri ve avantajlı fiyatları sayesinde piyasaya ismimizi duyurduk. Bu sayede tüm Dünya'ya ürünlerimizi satarak daha da güçlü bir firma haline geldik. Her biri kendi imalatımız olan kazanlarımız ile hem kaliteden ödün vermeden hem de yüksek verimlilikle çalışan ve bir o kadar da uygun fiyatları ile müşterilerimizin cebini koruyan kazanlarımız ile Dünya markası olma yolunda emin adımlarla yürümekteyiz.

Pistonlu stokerli kazan üretici firmaları arasında lider konumda olan firmamız özellikle katı yakıtlı termoblok kazan imalatçıları içerisinde rakipsiz sayılabilecek bir noktadadır. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilir ve bizimle iletişime geçerek ürün seçiminizde yardım talep edebilirsiniz.

 

Kayıt Tarihi: 17.08.2017

Harita

Isıtma Sistemleri Ürünlerimiz

Firma İle İletişime Geçin