Ufuk Farma Bitkisel Kimyasal Medikal İlaç Sanayi

Firma Hakkında

Ufuk Farma olarak ürettiğimiz ürünlerle bir çok sorunu ortadan kaldırarak insanların sağlıklı olmasını sağlamaktayız. Bu güne dek ürettiğimiz ürünlerden bazıları ise şunlardır; Acleane akne ve sivilcelere karşı yüz temizleme spreyi, Boriclean dış kulak yolu dezenfekte solüsyon damlası, Derowipe çatlak kremi, Folvimix folik asit içeren ve özellikle hamilelerde kullanılması şiddetle önerilen takviye edici gıda ve pulmotek bitkisel sıvı gıda takviyesi.

Acleansprey akne ve sivilce önleyici yüz temizleme spreyi ürünümüz ile sahip olduğu üstün formülü sayesinde akne ve sivilcelerle etkin mücadele etmektedir. Salisilik asit gözenek içerisinde oluşmuş akne ile savaşır ve sivilcelerin oluşumunu sağlayan, yağlı ölü hücreleri ciltten uaklaştırır. Propolis, cildin genel sağlığını koruyarak görünümünü iyileştirirken, yıpranmalara karşı cildi restore eden ve koruyan etkilere sahiptir. Aynısefa kuru, kaşıntılı veya tahriş olmuş cildi nemlendirerek korunmasına yardımcı olur. Aloe Vera sivilce ve cilt lekeleri ile savaşır. Antibakteriyel ve antienflamatuar özellikleri sayesinde cildinden akneleri uzak tutmanda en büyük yardımcılardan biridir. Gül suyu cildiniz problemli bir ciltse ve kızarıklıklarla boğuşuyorsanız, gül suyu sizi rahatlatacak bir seçenektir. Çünkü gül suyunun iltihap önleyici ve kızarıkları, kaşıntıları önleyici özelliği vardır.

Aclean sprey akne temizleyici, siyah nokta temizleme, siyah nokta temizleyici ürünler, siyah nokta temizleyici ve sivilce kurutucu ürünler, gözenekler ve siyah nokta için ürünler, siyah nokta temizleyici en iyi ürünler, en iyi sivilce ve siyah nokta temizleyici, sivilce ve siyah nokta temizleyici sprey olarak görev yapmakta ve bu sorunların üstesinden gelmektedir. Aclean spreyi hemen hemen tüm Türkiye kısa sürede tanımış ve etkisine inanamamıştır. İnternette bu ürün ile ilgili yapılan acleane sprey yorumlar, acleane sprey kullanıcı yorumları, acleane yüz temizleme spreyi faydaları, acleane sprey ne için kullanılır, acleane sprey ne işe yarar, acleane sprey yan etkileri, acleane sprey kullananlar, acleane sprey nasıl kullanılır, acleane kullananlar gibi aramalar bunun en büyük kanıtlarındandır.

Boriclean damla ürünümüz ise kulak kirinin yumuşatılıp parçalanarak dışarı atılmasında, otitis eksterana tedavisine yardımcı olarak, otomikoz tedavilerine yardımcı olarak kullanılabilecek bir formülasyon içerir. Buşon dış kulak yolunun dış, yani kulak zarından uzak, kısmında salgılanması nedeniyle normal hallerde her hangi rahatsızlığa neden olmamaktadır. Fakat bazı hastalarda salgının fazla oluşu, dış kulak yolunun darlığı ve hastanın kulak pamuğu gibi cisimlerle kulak temizleme alışkanlıkları nedeniyle kulak kiri dış kulak yolu kanalı boyunca birikmekte ve kulak zarı üzerine ulaşa bilmektedir. Bu duruma Sıkışmış Buşon yada Sıkışmış Serumen denilmektedir.

Dış kulak yolunu ve kulak kirini kulağa zarar vermeden temizlemek, kulak sağlığı açısından oldukçaönemlidir. Kulak temizleme tedavisinin ilk ve en önemli basamağı, dış kulak yolunun travmatize edilmeden temizlenmesidir. Boriclean; içerdiği hidrojen peroksit ile epitel artıklarınnın dış kulak yoluna zarar vermeden uzaklaştırılmasına yardımcı olur. Aynı zamanda içerdiği gliserin ile kulak kirlerini yumuşatır ve kulak temizliğinin daha hızlı ve acı çekmeden gerçekleşmesine yardımcı olur. İçerdiği borik asit ise antiseptik ve antifungal özelliklere sahiptir ve kulağı dezenfekte eder.

Boriclean damla kulak yolu dezenfektanı, kulak kiri temizliğinde kulak banyosu, eczanede satılan kulak temizleme, kulak temizleme ürünleri fiyatları, kulak temizleme damlası, reçetesiz kulak damlası, kulak kiri temizleyici, kulak dezenfekte solüsyonu, kulak kiri temizliğinde kullanılan antiseptik, kulak temizleme işlemi, kulak temizleme ve kulak temizliği nasıl yapılmalı, hızlı ve güvenli kulak temizliği, tıkalı kulak nasıl temizlenir, kulak temizliğinin doğru yolu, kulak kiri doğal yollarla nasıl temizlenir, kulak tıkanması için oksijenli su kullanımı gibi bir çok konuda oldukça etkili bir şekilde kullanılmaktadır.

Derowipe Çatlak Kremi ürünümüz ise içerdiği B5 vitamini formundaki panthenol, vitamin E formundaki tokoferol, mineral oil, tatlı badem yağı, kayısı çekirdeği yağı, jojoba yağı, buğday yağı ile cildinizi besleyerek çatlakların oluşmasını önler. Vitamin B5 formunda bulunan Panthenol cilt yüzeyinde kayganlaştırıcı olarak hareket eder ve cilde yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm verir. Vitamin E formundaki Tokoferol sayesinde cilt elastikiyetini korur, yaşlanma etkilerini geciktirir, kırışıklıklar ve ince çizgilerin çizgilerin oluşumunu önler. Mineral oil olarak bilinen Likit Parafin nemlendirme kaynağıdır. Tatlı badem yağı; cilt nemlendirici olarak işlev görür ve bitkisel yağlarda cilt çatlakları için en çok tavsiye edilen bitkisel çözümlerin başını çekmektedir. Kayısı çekirdek yağı, nemlendirici ve besleyici özelliği sayesinde cilde faydası saymakla bitmez. Cildi pürüzsüzleştirir, cilt tonunu dengeler. Jojoba yağı, yorgun cilde canlılık kazandırır, yıpranmış cildi besler. Buğday yağı, içerisinde nemlendirici kremlerin ana malzemesini oluşturan E vitamini bulunur. Cildi besleyerek çatlak oluşumunu önler ve cildi yumuşatır.

Derowipe çatlak kremi en iyi ve etkili çatlak kremleri, çatlak giderici en iyi kremler, çatlak kremi öneri, hamilelikte çatlak önleyici krem tavsiye, hamilelikte çatlak önleyici krem önerileri 2020, oluşmuş çatlaklar için krem, en iyi çatlak giderici krem markaları ve fiyatları, en iyi çatlak kremi hangisi, doğal çatlak kremi, çatlak bakım ürünleri ve fiyatları, çatlak kremi ve çatlak giderici ürünler, en etkili 8 çatlak bakım kremi, hamilelikte çatlak önleyici krem ve yağlar gibi bir çok ihtiyaca uygun olarak üretilmiş olup bu alanda en etkili ürünlerden birisidir.

FolvimixTablet Takviye Edici Gıda ürünümüz ise özellikle hamileler için geliştirilmiş özel formülü ile bebeklerinizin gelişiminde önemli rol oynamaktadır. İçeriğinde bulunan folik asit, B12 vitamini, iyot ve biotin ile bebeğinizin gelişimi için oldukça önemlidir. Folik asit, beyin ve omirilik merkezli doğum kusurlarının önlenmesine yardımcı olur. Folik asit takviyesi otizme karşı koruyucu etki yapar. Folik asit nöral tüp defektlerinin oluşumunu engeller. B12 vitamini bağışıklık ssteminin güçlenmesine yardımcı olur. B12 vitamini kadınların düşük yapma riskini azaltır. B12 vitamini kan dolaşımından protein ve dna sentezina kadar tüm hayati fonksiyonlarda görev alır. İyot, iyot eksikliğine bağlı zeka geriliğinin önlenmesine yardımcı olur. Biotin doğuştan karboksiaz enzimi eksikliğine bağlı oluşabilecek, bebeklerdeki nörolojik hastalıkların önlenmesine yardımcı olur. Biotin, gebelik döneminde oluşabilecek saç dökülmelerinin engellenmesine yardımcı olur.

Pulmotek Kekik, Mürver, Fesleğen, Ekstresi içeren Sıvı Takviye Edici Gıda ürünümüz ise 5 ana bileşenden oluşarak hem bağışıklık sisteminizin güçlenmesini hem de kendinizi enerjik hissetmenizi sağlayacak bir multivitamin ve bitkisel sıvı gıda takviyesidir. İçeriğinde bulunan kekik ekstresi; antimikrobiyal ve arındırıcı özelliklere sahiptir. Ayrıca balgam söktürücü özellikleri nedeniyle tıkanıklık ve göğüs soğuk algınlığı için oldukça etkilidir. Sinili Ot Ekstresi; A ve C vitaminleri bakımından zengin olan sinirli ot, defne yaprağı gibi vücudun demir ihtiyacını karşılamak için de gerekli içeriğe sahip bir bitkidir. Öksürük, tahrişli öksürük ve bronşit gibi hastalıklarda tedaviye yardımcı olmaktadır. Mürver Ekstresi; halk arasında terleme çayı ve patlangaç olarak bilinen bu bitkinin meyvelerinin yüksek antioksidan özelliği vardr ve lezzetlidir. Mürverin içerdiği yüksek C vitamini nedeni ile insan bağışıklık sistemine olumlu etkileriyle ilgili çok sayıda bilimsel araştırma yapılmıştır. Fesleğen Ekstresi; Öksüsük ile ilgili ilaçlarda kullanılan bu bitki boğazı yatıştırır, boğaz ve solunum yollarındaki enfeksiyonu engellemeye, solunum yolunu temizlemek için mukusun çıkarılmasına ve bronşit gibi diğer solunum rahatsızlıklarının engellenmesine yardımcı olur. Bal; içerdiği mineral ve enzimler sayesinde vücudu rahatlatan bir etkiye sahip olmakla birlikte kuru öksürüğün iyileşmesine de yardımcı olur. Boğazı saran bal aynı zamanda tahriş olmuş boğazı rahatlatır ve tıkanmaya da iyi gelir.

Folvimix tablet takviye edici gıda ve Pulmotek sıvı takviye edici gıda ürünlerimiz takviye edici gıda, özel amaçlı takviye edici gıda ürünleri, takviye edici gıda kullananlar, en iyi gıda takviyesi markaları, en iyi besin takviyesi markaları, gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz en iyi multivitamin, kadınlar için multivitamin, kadınlar için en iyi vitamin takviyeleri, günlük vitamin, en iyi günlük vitaminler, multivitamin markaları, çeşitleri ve fiyatları, bağışıklık güçlendirici en iyi 5 multivitamin, bağışıklık sistemini güçlendiren takviyeler, bağışıklığı güçlendiren takviyeler, doğal bağışıklık güçlendirici, en güçlü bağışıklık güçlendirici, en iyi gıda takviyesi markaları, gıda takviyesi firmaları, bitkisel gıda takviyesi ürünleri, takviye edici gıda ne ise yarar, takviye edici gıdaların faydaları, takviye edici gıda ürünleri, takviye edici gıdalar ve fiyatları, folik asitli multivitamin, folik asit gıda takviyesi gibi konularda en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedirler.

Kayıt Tarihi: 29.03.2020

Harita

Ürünlerimiz

Firma İle İletişime Geçin