Yansan Yangın Söndürme Sistemleri İmalatı

Firma Hakkında

Konya'da hizmet veren yansan yangın söndürme firmamız tüm yangın söndürme ekipmanlarının üretimi, bakımı ve montajını gerçekleştirmektedir. Otellerin, restaurantların mutfak ve odalarına yangın söndürme sistemleri kurulumunu yapmakta olup, işimizi oldukça kaliteli bir şekilde profesyonel ekibimizle icra etmekteyiz. Yangın söndürme ile ilgili her türlü ekipman ve donanım hizmetlerimizi konya ve tüm Türkiye'ye en uygun fiyatlarla ulaştırmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. Yansan Konya Yangın Söndürme Sistemleri olarak yangın söndürme sistemleri imalatını yapmakta ve sektörümüzde lider firma olarak tüm standartlara uygun yangın söndürme ekipmanları üretmekteyiz. Yangın söndürme tüpleri başta olmak üzere bir çok yangın söndürme malzemelerini ve ekipmanlarını üretmekte ve en uygun fiyatlarla satışını yapmaktayız. Yangın söndürme tüplerinin dolumu ve bakımı gibi işlemleri de standartlarına uygun olarak uzman ekibimiz tarafından yapmaktayız. Gerek yangın söndürme tüpü satışı, dolumu ve bakımı hizmetlerimizle gerek yangın söndürme ekipmanlarının imalatı ve kurulumu ile yangın konusunda tüm önlemleri almanız ve yangın durumunda hiç bir şekilde kayıp vermemeniz için hizmet vermekteyiz. Yangın söndürme dolapları imalatı da yapan firmamız tüm yangın söndürme araçlarının verimliliği ve işlevselliği açısından sürekli kendimizi geliştirmekte ve sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. Yangın söndürme dolaplarının imalatı ve kurulumu ile yangın hortumlarının üretmini bizzat kendi bünyemizde yaparak hem çok daha uygun fiyatlarla sizlere sunmakta hem de standartlara tamamen uygun olduğundan emin olmaktayız. Oteller, hastaneler ve restaurantlar gibi profesyonel mutfağa sahip mekanlar için davlumbaz yangın söndürme sistemlerinin imalatını ve kurulumunu da yapan firmamız sizlerin güvenliği için her türlü hizmeti vermektedir. Evinizdeki davlumbazın iç kısımlarını düzenli olarak temizlemek, yangın riskini önemli ölçüde azaltabilir. Yağ ve kir birikimi, cihazın verimliliğini azaltmanın yanı sıra potansiyel bir yangın tehlikesi yaratabilir. Bu nedenle, davlumbazınızın temizliğine düzenli olarak özen göstermek önemlidir. Ayrıca, mutfakta her zaman Yansan yangın söndürme aleti bulundurmak da kritiktir. Küçük bir yangını kontrol altına almak için tasarlanmış bir Yansan yangın söndürücü veya yangın söndürme tüpü, acil durumları yönetmek adına büyük önem taşır. Bu cihazlar, yangının ilk aşamalarında müdahale etmenize yardımcı olabilir ve daha büyük bir felaketi önleyebilir.

Kayıt Tarihi: 16.08.2017

Harita

Yangın Öncesi Alarm Sistemleri

Yangın ihbar sistemleri, duman dedektörleri, yangın sensörleri gibi tüm yangın uyarı sistemlerinin imalatını ve kurulumunu yaparak sizleri yangın tehlikesinden korumakta ve hem can kaybı hem de mal kaybı yaşamamanız için sürekli çalışmaktayız. Yangın erken uyarı sistemleri ve yangın söndürme sistemlerinin üretimi ve kurulumunu bizzat yaparak her şeyi standartlarına uygun olarak ve maksimum yangın güvenliği önlemlerini alarak işimizi icra etmekteyiz.


Otomatik duman sensörü, yangın algılayıcı sensörler ve duman alarm sistemleri gibi yangın öncesi uyarı sistemlerinin üretimini profesyonel olarak gerçekleştirmekte ve kurulumunu da bizzat uzman ekibimiz tarafından yapmaktayız. Yangın ciddiye alınması gereken bir felakettir. Bu nedenle yangın konusunda alınacak tüm önlemlerin ve kurulacak tüm sistemler ile alınması gereken malzemelerin tedariği için tamamen işinde uzman firmalara başvurmak oldukça önemlidir. Yangın söndürme sistemlerinin fiyatları konusunda oldukça hassas davranmak önemli olsa da tüm standartlara uygun olduğundan emin olmak çok daha kritiktir.

 

Yangın Söndürme Sistemleri

Firma İle İletişime Geçin