Google Map Harita Kayıt

Google Maps Harita Kaydınızı Yapalım İşleriniz Artsın!

Google Map Harita Kayıt

Google Maps ile İşinizi Büyütün! Google internet dünyasının büyük patronu olarak internet kullanan tüm insanların arama yaptığı en büyük arama motorudur. Google'ın bizim haberdar olmadığımız bir çok hizmeti olmakla birlikte Google Maps özellikle akıllı telefonların ortaya çıkmasıyla hemen hemen herkes tarafından kullanılmaya başlamıştır. Google'da ihtiyacımız olan bir şeyle ilgili arama yaptığımızda o ihtiyacımızla ilgili hizmet veren yerler karşımıza çıkmaktadır. Biz bu işletmelerden herhangi birine tıkladığımızda ise Google Maps devreye girerek işletmenin iletişim bilgilerinin olduğu bir sayfaya yönlendirmektedir. Kullanıcı bu sayfada firmanın adresini telefon numarasını varsa web sitesini tek tuşla ziyaret edebilir. Firmaya gitmek istediğinde ise yol tarifi butonuna tıklayarak açılan navigasyon ile detaylı yol tarifi almaktadır.

 


 

İşte tüm bu faydalar ve kolaylıklar düşünüldüğünde işletmeler de kendilerini burada bulundurmak istemektedirler. Kobigezgini.com olarak bizler işletmelerimizi rehber sitemize kaydederek arama sonuçlarında çıkmasına yardımcı olduğumuz gibi google maps hizmetine kayıtlarında da hizmet vermekteyiz. Bu hizmetten yararlanmak isteyen müşterilerimize kurumsal api kodlu işletme sayfası ile google maps'e kayıt ederek işletmelerini müşterilerinin gözleri önüne getirmek ve arayarak ya da işletmeye giderek hizmet almalarını sağlamaktayız. 

 

Kobigezgini olarak biz işletmeleri google rehbere kayıt ettiriyor, işletme profillerini oluşturuyor ve en üst sırada yer almasını sağlayarak işlerini büyütmelerini sağlıyoruz. Üstelik rakipleriniz karşısında müşteriye ulaşmakta en avantajlı pozisyonda yer almanızı sağlıyoruz. Siz de hemen arayın ve işinize sahip çıkın.

 

;