Yandex Map Harita Kayıt

Tüm Digital Harita Kaydı İçin Lütfen Bizi Arayınız

Yandex Map Harita Kayıt

Yandex map ile tanışın! Milyonlarca kulanıcıya ulaşan ve her geçen gün kullanıcı sayısını artıran yandex harita hizmetini de sürekli geliştirmekte. Öyle ki google maps'e göre çok daha güncel haritalar sunan Yandex Maps bir çok google kullanıcısını da kendisine çekmekte. Özellikle ülkemizde sürekli en güncel haritaları yandex maps'te bulabileceğimizi biliyoruz. Bir çok kişi bu nedenden dolayı Yandex maps'i tercih etmektedir.

 

                                                                            

 

Yandex Maps hizmetlerini sürekli güncellemesi ile işletmeler ve şirketler de Yandex Maps'i tercih etmekte ve kayıtlarını yaptırarak müşterilerinin kendilerini kolayca bulmalarını sağlamaktadır. Özellikle günümüzde internet aramalarının yüzde sekseni cep telefonundan yapıldığı istatistiklerle ortaya çıkmışken mobilden de navigasyon hizmetleri sunan Yandex Maps firmalara bu konuda oldukça yarar sağlamaktadır.

 

      

Yandex aramalarında müşterilerin, işletmenize kolayca ulaşabilmesi ve özellikle işletme isminizle ya da verdiğiniz hizmetlerle ilgili olan aramalarda işletmenizin haritasını göstererek müşterilerinizin firmanıza gitmesi için yapılması gereken Yandex Maps hizmetimiz ile Kobigezgini olarak firmalara büyük yarar sağlamaktayız.. Firma iletişim bilgileriniz sayesinde firmanıza kolaylıkla ulaşım sağlayan Yandex kullanıcıları firmanızın müşterisi olmaktadır. Bunların dışında firmanızı arayan kişi ve firmalara daha çok güven vererek ürün ve hizmet satışınızı artırmakta ve de kolaylaştırmaktayız.Bizler Yandex Maps'e firmanızı ekleyerek arama yapan kişilere tamamen güvenilir ve büyük bir firma olduğunuzu gösteriyor ve alışveriş ilkelerinin ilk adımı olan güven aşamasını firmanızla iletişime geçmeden önce müşterilerinize sağlıyoruz.

;