Süper Sayfam

Türkiye Firma Rehberi

Süper Sayfam

Daha Fazla Müşteriye Ulaşın

Her Ay Binlece Kullanıcı, KobiGezgini.com'da Ürün ve Hizmet Arıyor. Sayfanızı Sahiplenin, Süper Sayfam’da işletmenizi Detaylı Tanısın. Firma Adresinizi Sayfanızdaki Haritaya İşaretleyelim. Müşterileriniz Ürün ve Hizmetlerinizi İncelesin, Yol Tarifi Alsın, Sizinle Kolaylıkla  İletişime Geçebilsin.  

                                                                          

Yaptığınız İşle İlgili Google Aramalarında Firmanıza Ulaşsın.Hem Siz Yeni Müşteriler İle Tanışın Hemde Ürünlerinizi ve Hizmetlerinizi Daha Kolay Satın. Ayrıca Cep Telefonu İle Yapılan Aramalarda da İ;nternetde Kolay Bulunabilir Olun. 

 

Rakiplerinizin Önünde Olun

Süper Sayfam ile Bulunduğunuz Sektörde ve Bölgede Öncelikli Yayınlanırsınız. Firmanız, Benzer Sektör ve Rakip Aramalarında İlk Sırada, Logolu ve Doğrulanmış Olarak Gösterilir. Müşterilerinizden Topladığınız Yıldız ve Yorumlar, Yeni Müşteri Edinmenize Yardımcı Olur.

         Öncelikle Googlede Kolaylıkla    Yaptığınız  İşlerle İlgili Olarak Aramalarda   Öncelikli  Çıkarsınız Ardından Süper   Sayfamda Adres  Telefon ve Haritdaa ki Yer   Bilgileriniz Firma  İşyeri Ürün Resimleriniz   Ayrıntılı Olarak Yer  Alır.Müşterileriniz Aradığı Firma Siz olduğunu  Anladığı An Sizi Arar Ve   İletişim Kurar

 

Mobil Aramalarda Bulunun

Google’ın araştırmasına göre tüketiciler, Google Aramlarında Ağırlık olarak Cep Telefonu Araması Yapıyorlar Ayrıca en çok çalışma saatlerini, yol tarifini ve firma adresini arıyor. Üstelik akıllı telefon kullanıcılarının %50’si, yani her iki kişiden biri, arama yaptıkları gün içinde lokasyona gidiyor. Çalışma saatleriniz, adres ve yol tarifiniz ile mobil cihazlarda bulunun.

 

Yurtdışı Müşterileriniz Kobi Gezginine Bakııyor

7 Ayrı Yabancı Dil Desteği İle Zenginleştirilmiş Süper Sayfalarınızla Hem Google Aramalarında Yurt Dışında Önde Olun Hemde Yurt Dışındaki Müşterilerinize Hizmet Etmeye Devam Edin

;